CTP10.4-AMT-P3008-A2A
pojemnościowy ekran dotykowy (10,4", proporcje 16:9, szkło 1,1 mm)
Rozmiar (cale)10.4
InterfejsI²C, USB, UART
CTP10.4-AMT-P3008-A2A - capacitive touch screen (10.4", 16:9 aspect ratio, 1.1 mm glass)
Powiększ
Producent:AMT
Karta katalogowa
Produkcja seryjna? Zarejestruj →
Pełna specyfikacja techniczna
InterfejsI²C, USB, UART
Rozmiar (cale)10.4
Proporcje16:9
ProducentAMT
Wymiary zewnętrzne (mm)228.20x180.10x1.5
Opis
Pojemnościowy ekran dotykowy CTP10.4-AMT-P3008-A2A, zaprojektowany z myślą o bezproblemowej integracji z różnymi aplikacjami, zwiększa możliwości interaktywnego wyświetlania. Ten 10,4-calowy panel ma żywe proporcje 16:9, zapewniając szeroki obszar widzenia, idealny zarówno do użytku profesjonalnego, jak i osobistego. Wytrzymałe szkło o grubości 1,1 mm zapewnia trwałość bez uszczerbku dla czułości na dotyk. Dzięki wszechstronnym opcjom łączności, takim jak I²C, UART i USB, CTP10.4-AMT-P3008-A2A zapewnia elastyczność integracji z wieloma systemami. Jego precyzyjne i czułe funkcje dotykowe sprawiają, że idealnie nadaje się do kiosków, sterowania przemysłowego i inteligentnych urządzeń. Ten wyprodukowany przez AMT ekran dotykowy zapewnia niezawodność i doskonałą wydajność. Zoptymalizuj interfejsy swoich urządzeń dzięki temu wysokiej jakości pojemnościowemu ekranowi dotykowemu, który łączy zaawansowaną technologię z eleganckim wyglądem.