2893 wyników

Zobacz produkt
Winstar
WEO012864ANXAP3N00000
| Rozmiar (cale) | 1.33 |
| Rozdzielczość | 128x64 |
| Interfejs | I²C, SPI, 6800, 8080 |
| Kontroler | SSD1309 |
| Napięcie | 3V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 85 |
| Obszar aktywny (mm) | 28.52x18.33 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 33.5x27.08x1.26 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Żółty |

Zobacz produkt
E-ink
ET014TT6
| Rozmiar (cale) | 1.43 |
| Rozdzielczość | 128x296 |
| Interfejs | SPI |
| Temperatura pracy (°C) | 0 ~ 50 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -25 ~ 70 |
| Obszar aktywny (mm) | 14.46x33.45 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 18.3x42.7x0.4 |
| Producent | E-ink |

Zobacz produkt
E-ink
ET014TT1
| Rozmiar (cale) | 1.43 |
| Rozdzielczość | 296x128 |
| Interfejs | SPI |
| Temperatura pracy (°C) | 0 ~ 50 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -25 ~ 70 |
| Obszar aktywny (mm) | 14.46x33.45 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 18.3x42.7x0.607 |
| Producent | E-ink |

Zobacz produkt
Winstar
WEO128128HWAP3N00000
| Rozmiar (cale) | 1.5 |
| Rozdzielczość | 128x128 |
| Interfejs | I²C, SPI, 8080 |
| Kontroler | CH1120 |
| Napięcie | 3V, 12V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 85 |
| Obszar aktywny (mm) | 26.86x26.86 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 33.8x36.5x2.01 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Biały |

Zobacz produkt
Winstar
WEO128128ALAP3N00000
| Rozmiar (cale) | 1.5 |
| Rozdzielczość | 128x128 |
| Interfejs | I²C, SPI, 8080 |
| Panel dotykowy | Brak |
| Kontroler | SSD1327ZB |
| Napięcie | 3V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 26.86x26.83 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 33.8x36.5x2.05 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Żółty |

Zobacz produkt
Winstar
WEO128128HLAP3N00000
| Rozmiar (cale) | 1.5 |
| Rozdzielczość | 128x128 |
| Interfejs | I²C, SPI, 8080 |
| Kontroler | CH1120 |
| Napięcie | 3V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 85 |
| Obszar aktywny (mm) | 26.86x26.86 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 33.8x36.5x2.01 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Żółty |

Zobacz produkt
Winstar
WEO128128AWAP3N00000
| Rozmiar (cale) | 1.5 |
| Rozdzielczość | 128x128 |
| Interfejs | I²C, SPI, 8080 |
| Panel dotykowy | Brak |
| Kontroler | SSD1327ZB |
| Napięcie | 3V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 26.86x26.83 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 33.8x36.5x2.05 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Biały |

Zobacz produkt
Winstar
WEO128128ASAP3N00000
| Rozmiar (cale) | 1.5 |
| Rozdzielczość | 128x128 |
| Interfejs | I²C, SPI, 8080 |
| Panel dotykowy | Brak |
| Kontroler | SSD1327ZB |
| Napięcie | 3V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 26.86x26.83 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 33.8x36.5x2.05 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Błękitny |

Zobacz produkt
Winstar
WEA128128AWAP3N00000
| Rozmiar (cale) | 1.5 |
| Rozdzielczość | 128x128 |
| Interfejs | SPI |
| Panel dotykowy | Brak |
| Kontroler | SSD1327ZB |
| Napięcie | 3V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 26.86x26.86 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 34.2x45.5x3.16 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Biały |

Zobacz produkt
Winstar
WEO012856ASNP3N20000
| Rozmiar (cale) | 1.51 |
| Rozdzielczość | 128x56 |
| Interfejs | I²C, SPI, 6800, 8080 |
| Kontroler | SSD1309 |
| Napięcie | 3V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 85 |
| Obszar aktywny (mm) | 35.052x15.324 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 42.04x27.22x1.2 |
| Cechy specjalne | Transparent OLED background (TOLED) |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Błękitny |

Zobacz produkt
Winstar
WEO012864AWPP3A00000
| Rozmiar (cale) | 1.54 |
| Rozdzielczość | 128x64 |
| Interfejs | I²C, SPI, 6800, 8080 |
| Kontroler | SSD1309 |
| Napięcie | 3V |
| Temperatura pracy (°C) | -10 ~ 60 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -20 ~ 70 |
| Obszar aktywny (mm) | 35.05x17.51 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 43.04x28.22x3.01 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Biały |

Zobacz produkt
Winstar
WEO012864AWPP3N00000
| Rozmiar (cale) | 1.54 |
| Rozdzielczość | 128x64 |
| Interfejs | I²C, SPI, 6800, 8080 |
| Kontroler | SSD1309 |
| Napięcie | 3V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 85 |
| Obszar aktywny (mm) | 35.05x17.51 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 42.04x27.22x1.41 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Biały |

Zobacz produkt
Riverdi
RVT15MDTNWC00-B
| Rozmiar (cale) | 1.54 |
| Rozdzielczość | 240x240 |
| Jasność (cd/m²) | 500 |
| Interfejs | SPI |
| Kierunek widzenia | Pełny |
| Panel dotykowy | Pojemnościowy |
| Typ matrycy | IPS |
| Kontrast | 900 |
| Proporcje | 1:1 |
| Kontroler | ILI2130 |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 28.34x28.34 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 36.0x43.0 |
| Cechy specjalne | Optyczne klejenie |
| Producent | Riverdi |
| Ramka montażowa | Nie |

Zobacz produkt
Winstar
WEO016080AWPP3N00000
| Rozmiar (cale) | 1.54 |
| Rozdzielczość | 160x80 |
| Interfejs | I²C, SPI, 6800, 8080 |
| Kontroler | SSD1320 |
| Napięcie | 3V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 85 |
| Obszar aktywny (mm) | 35.02x17.5 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 43.5x22.5x1.41 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Biały |

Zobacz produkt
Winstar
WEO012864YLAP3N00000
| Rozmiar (cale) | 1.54 |
| Rozdzielczość | 128x64 |
| Interfejs | I²C, SPI, 6800, 8080 |
| Kontroler | SSD1309 |
| Napięcie | 3V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 85 |
| Obszar aktywny (mm) | 35.05x17.51 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 45.24x29.14x2.01 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Żółty |

Zobacz produkt
Winstar
WEA012864ALAP3N00000
| Rozmiar (cale) | 1.54 |
| Rozdzielczość | 128x64 |
| Interfejs | SPI |
| Kontroler | SSD1309 |
| Napięcie | 3V, 3.3V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 85 |
| Obszar aktywny (mm) | 35.05x17.51 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 42.4x38x2.56 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Żółty |

Zobacz produkt
Winstar
WEA012864AWAP3N00000
| Rozmiar (cale) | 1.54 |
| Rozdzielczość | 128x64 |
| Interfejs | SPI |
| Kontroler | SSD1309 |
| Napięcie | 3V, 3.3V, 5V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 85 |
| Obszar aktywny (mm) | 35.05x17.51 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 42.4x38x2.56 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Biały |

Zobacz produkt
Winstar
WEA016080AWPP3N00000
| Rozmiar (cale) | 1.54 |
| Rozdzielczość | 160x80 |
| Interfejs | SPI |
| Panel dotykowy | Brak |
| Kontroler | SSD1320 |
| Napięcie | 3V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 85 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 43.5x22.5x5.96 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Biały |

Zobacz produkt
Winstar
WEO012864AAWAP3N00000
| Rozmiar (cale) | 1.54 |
| Rozdzielczość | 128x64 |
| Interfejs | I²C, SPI, 6800, 8080 |
| Kontroler | SSD1327 |
| Napięcie | 3V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 85 |
| Obszar aktywny (mm) | 35.05x17.51 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 42.04x27.22x1.41 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Biały |

Zobacz produkt
Winstar
WF0154ASAAA4DSN0
| Rozmiar (cale) | 1.54 |
| Rozdzielczość | 240x240 |
| Jasność (cd/m²) | 850 |
| Interfejs | SPI |
| Kierunek widzenia | Pełny |
| Proporcje | 1:1 |
| Kontroler | ST7789T3-G4-1 |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 31.52 x 33.72 x 1.94 |
| Producent | Winstar |
| Ramka montażowa | Nie |

Zobacz produkt
Winstar
WEA016080A
| Rozmiar (cale) | 1.54 |
| Rozdzielczość | 160x80 |
| Interfejs | SPI |
| Kontroler | SSD1320 |
| Napięcie | 3V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 85 |
| Obszar aktywny (mm) | 35.02x17.50 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 43.5x22.5 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Biały |

Zobacz produkt
| Rozmiar (cale) | 1.54 |
| Rozdzielczość | 240x240 |
| Jasność (cd/m²) | 550 |
| Interfejs | SPI |
| Kierunek widzenia | Pełny |
| Kontrast | 900 |
| Proporcje | 1:1 |
| Kontroler | ST7789V2 |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 27.72x27.72 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 33.72x31.52 |
| Producent | DWIN |

Zobacz produkt
Riverdi
RVA15MD-NUC64A
| Rozmiar (cale) | 1.54 |
| Rozdzielczość | 240x240 |
| Jasność (cd/m²) | 500 |
| Interfejs | SPI |
| Kierunek widzenia | Pełny |
| Panel dotykowy | Pojemnościowy |
| Typ matrycy | IPS |
| Kontrast | 900 |
| Proporcje | 1:1 |
| Kontroler | ST7789, ILI2130 |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 27.72x27.72 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 66.30x48.40 |
| Cechy specjalne | Optyczne klejenie |
| Producent | Riverdi |

Zobacz produkt
Winstar
WEO012864AALAP3N00000
| Rozmiar (cale) | 1.54 |
| Rozdzielczość | 128x64 |
| Interfejs | I²C, SPI, 6800, 8080 |
| Kontroler | SSD1327 |
| Napięcie | 3V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 85 |
| Obszar aktywny (mm) | 35.05x17.51 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 42.04x27.22x1.41 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Żółty |