2893 wyników

Zobacz produkt
| Rozmiar (cale) | 1.54 |
| Rozdzielczość | 240x240 |
| Jasność (cd/m²) | 250 |
| Interfejs | UART |
| Panel dotykowy | Rezystancyjny |
| Proporcje | 1:1 |
| Kontroler | T5L0 |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 27.7x27.7 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 76.0x50.0 |
| Producent | DWIN |

Zobacz produkt
| Rozmiar (cale) | 1.54 |
| Rozdzielczość | 240x240 |
| Interfejs | UART |
| Kierunek widzenia | Pełny |
| Proporcje | 1:1 |
| Kontroler | T5L0 |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 26.8 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 59x41.2 |
| Producent | DWIN |
| Ramka montażowa | Tak |

Zobacz produkt
Riverdi
RVA15MD-NUC64A
| Rozmiar (cale) | 1.54 |
| Rozdzielczość | 240x240 |
| Jasność (cd/m²) | 500 |
| Interfejs | SPI |
| Kierunek widzenia | Pełny |
| Panel dotykowy | Pojemnościowy |
| Typ matrycy | IPS |
| Kontrast | 900 |
| Proporcje | 1:1 |
| Kontroler | ST7789, ILI2130 |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 27.72x27.72 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 66.30x48.40 |
| Cechy specjalne | Optyczne klejenie |
| Producent | Riverdi |

Zobacz produkt
Winstar
WEO012864AALAP3N00000
| Rozmiar (cale) | 1.54 |
| Rozdzielczość | 128x64 |
| Interfejs | I²C, SPI, 6800, 8080 |
| Kontroler | SSD1327 |
| Napięcie | 3V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 85 |
| Obszar aktywny (mm) | 35.05x17.51 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 42.04x27.22x1.41 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Żółty |

Zobacz produkt
Winstar
WEO012864AGAP3N00000
| Rozmiar (cale) | 1.54 |
| Rozdzielczość | 128x64 |
| Interfejs | I²C, SPI, 6800, 8080 |
| Kontroler | SSD1309 |
| Napięcie | 3V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 85 |
| Obszar aktywny (mm) | 35.05x17.51 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 42.04x27.22x1.41 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Zielony |

Zobacz produkt
Winstar
WEO012864AWPP3D00001
| Rozmiar (cale) | 1.54 |
| Rozdzielczość | 128x64 |
| Interfejs | I²C, SPI, 6800, 8080 |
| Kontroler | SSD1309, FT6336U |
| Napięcie | 3V, 12.5V |
| Temperatura pracy (°C) | -10 ~ 60 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -20 ~ 70 |
| Obszar aktywny (mm) | 35.05x17.51 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 43.04x28.22x3.01 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Biały |

Zobacz produkt
Winstar
WEO012864AWAP3N00000
| Rozmiar (cale) | 1.54 |
| Rozdzielczość | 128x64 |
| Interfejs | I²C, SPI, 8080 |
| Panel dotykowy | Brak |
| Kontroler | SSD1309ZC |
| Napięcie | 3V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 35.056x17.51 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 42.04x27.22x1.45 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Biały |

Zobacz produkt
Winstar
WEO012864YWAP3N00000
| Rozmiar (cale) | 1.54 |
| Rozdzielczość | 128x64 |
| Interfejs | I²C, SPI, 6800, 8080 |
| Kontroler | SSD1309 |
| Napięcie | 3V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 85 |
| Obszar aktywny (mm) | 35.05x17.51 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 45.24x29.14x2.01 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Biały |

Zobacz produkt
Winstar
WF0154ATAAA4DSN0
| Rozmiar (cale) | 1.54 |
| Rozdzielczość | 240x240 |
| Jasność (cd/m²) | 380 |
| Interfejs | SPI |
| Kierunek widzenia | Pełny |
| Proporcje | 1:1 |
| Kontroler | ST7789T3-G4-1 |
| Temperatura pracy (°C) | -10 ~ 60 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -20 ~ 70 |
| Obszar aktywny (mm) | 27.72x27.72 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 31.52x33.72 |
| Producent | Winstar |

Zobacz produkt
Winstar
WEO012864ALAP3N00000
| Rozmiar (cale) | 1.54 |
| Rozdzielczość | 128x64 |
| Interfejs | I²C, SPI, 8080 |
| Panel dotykowy | Brak |
| Kontroler | SSD1309ZC |
| Napięcie | 3V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 35.056x17.51 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 42.04x27.22x1.45 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Żółty |

Zobacz produkt
| Rozmiar (cale) | 1.6 |
| Rozdzielczość | 400x400 |
| Jasność (cd/m²) | 300 |
| Interfejs | UART |
| Proporcje | 1:1 |
| Kontroler | T5L0 |
| Temperatura pracy (°C) | -10 ~ 60 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -20 ~ 70 |
| Obszar aktywny (mm) | 39.84x39.84 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 42.94x45.87 |
| Producent | DWIN |

Zobacz produkt
Winstar
WEH001202ALPP5N00100
| Rozmiar (cale) | 1.6 |
| Interfejs | SPI, 6800, 8080 |
| Kontroler | WS0010-TX |
| Napięcie | 5V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 85 |
| Obszar aktywny (mm) | 38.95x11.80 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 55.7x32.0x11.0 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Żółty |

Zobacz produkt
| Rozmiar (cale) | 1.6 |
| Rozdzielczość | 400x400 |
| Jasność (cd/m²) | 250 |
| Kierunek widzenia | Pełny |
| Panel dotykowy | Pojemnościowy |
| Proporcje | 1:1 |
| Temperatura pracy (°C) | -10 ~ 60 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -20 ~ 70 |
| Obszar aktywny (mm) | 39.84x39.84 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 53.00x53.00x3.59 |
| Producent | DWIN |

Zobacz produkt
Winstar
WEH001202ALPP5N00001
| Rozmiar (cale) | 1.6 |
| Interfejs | SPI |
| Kontroler | WS0010 |
| Napięcie | 3V, 5V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 38.95x11.80 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 55.7x32.0x11.0 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Żółty |

Zobacz produkt
| Rozmiar (cale) | 1.6 |
| Rozdzielczość | 400x400 |
| Jasność (cd/m²) | 50 |
| Kierunek widzenia | Pełny |
| Panel dotykowy | Pojemnościowy |
| Proporcje | 1:1 |
| Temperatura pracy (°C) | -10 ~ 60 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -20 ~ 70 |
| Obszar aktywny (mm) | 39.84x39.84 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 53.00x53.00x4.16 |
| Producent | DWIN |

Zobacz produkt
| Rozmiar (cale) | 1.6 |
| Rozdzielczość | 400x400 |
| Jasność (cd/m²) | 250 |
| Interfejs | UART |
| Kierunek widzenia | Pełny |
| Panel dotykowy | Pojemnościowy |
| Proporcje | 1:1 |
| Kontroler | T5L0-Q88 |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 39.84x39.84 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 57.91x61.72 |
| Producent | DWIN |
| Ramka montażowa | Tak |

Zobacz produkt
Winstar
WEH001202AGPP5N00100
| Rozmiar (cale) | 1.6 |
| Interfejs | SPI, 6800, 8080 |
| Kontroler | WS0010-TX |
| Napięcie | 5V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 85 |
| Obszar aktywny (mm) | 38.95x11.80 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 55.7x32.0x11.0 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Zielony |

Zobacz produkt
Winstar
WFN0160A2T0YAMNN000
| Rozmiar (cale) | 1.6 |
| Rozdzielczość | 400x400 |
| Jasność (cd/m²) | 350 |
| Interfejs | MIPI |
| Kierunek widzenia | Pełny |
| Proporcje | 1:1 |
| Kontroler | ST7797 |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 39.84x39.84 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 42.94x45.89 |
| Producent | Winstar |

Zobacz produkt
Winstar
WEH001202AWPP5N00100
| Rozmiar (cale) | 1.6 |
| Interfejs | SPI, 6800, 8080 |
| Kontroler | WS0010-TX |
| Napięcie | 5V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 85 |
| Obszar aktywny (mm) | 38.95x11.80 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 55.7x32.0x11.0 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Biały |

Zobacz produkt
| Rozmiar (cale) | 1.66 |
| Rozdzielczość | 142x428 |
| Jasność (cd/m²) | 400 |
| Interfejs | UART |
| Kontroler | T5F0 |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 13.16x39.68 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 44.72x16.00x1.57 |
| Producent | DWIN |

Zobacz produkt
Winstar
WEG007616ALPP5N00100
| Rozmiar (cale) | 1.7 |
| Interfejs | 6800 |
| Kontroler | WS0010-TX |
| Napięcie | 5V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 85 |
| Obszar aktywny (mm) | 41.7x11.1 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 55.7x32.0x11.0 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Żółty |

Zobacz produkt
Winstar
WEG007616AGPP5N00100
| Rozmiar (cale) | 1.7 |
| Rozdzielczość | 76x16 |
| Interfejs | SPI, 6800, 8080 |
| Kontroler | WS0010-TX |
| Napięcie | 5V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 85 |
| Obszar aktywny (mm) | 41.7x11.1 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 55.7x32.0x11.0 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Zielony |

Zobacz produkt
Winstar
WEG007616AWPP5N00100
| Rozmiar (cale) | 1.7 |
| Rozdzielczość | 76x16 |
| Interfejs | 6800, 8080 |
| Panel dotykowy | Brak |
| Kontroler | WS0010 |
| Napięcie | 5V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 41.7x11.1 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 55.7x32.0x11.0 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Biały |

Zobacz produkt
Winstar
WEA012832PLAP3N00000
| Rozmiar (cale) | 1.71 |
| Rozdzielczość | 128x32 |
| Interfejs | SPI |
| Kontroler | CH1115 |
| Napięcie | 3V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 85 |
| Obszar aktywny (mm) | 42.22x10.54 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 60x18.75x5.96 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Żółty |