2893 wyników

Zobacz produkt
Winstar
WEO012864LLAP3N00F00
| Rozmiar (cale) | 1.28 |
| Rozdzielczość | 128x64 |
| Interfejs | I²C, SPI, 6800, 8080 |
| Kontroler | SH1106G |
| Napięcie | 3V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 85 |
| Obszar aktywny (mm) | 29.42x14.20 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 34.50x23.00x1.65 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Żółty |

Zobacz produkt
Winstar
WF0128BTYAA4DNN0
| Rozmiar (cale) | 1.28 |
| Rozdzielczość | 240x240 |
| Jasność (cd/m²) | 400 |
| Interfejs | SPI |
| Kierunek widzenia | Pełny |
| Panel dotykowy | Brak |
| Proporcje | 1:1 |
| Kontroler | GC9A01 |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 32.40x32.40 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 35.60x37.74 |
| Producent | Winstar |

Zobacz produkt
Winstar
WFN0128A2T0YADNN000
| Rozmiar (cale) | 1.28 |
| Rozdzielczość | 240x240 |
| Jasność (cd/m²) | 500 |
| Interfejs | RGB, SPI, 8080 |
| Kontrast | 700 |
| Proporcje | 1:1 |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Obszar aktywny (mm) | 32.4x32.4 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 35.6x37.74 |
| Producent | Winstar |

Zobacz produkt
Winstar
WEO012864GSAP3N00F00
| Rozmiar (cale) | 1.28 |
| Rozdzielczość | 128x64 |
| Interfejs | 8080 |
| Kontroler | SSD1309 |
| Napięcie | 2.8V, 3.0V, 3.3V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 55.01x27.49 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 60.5x37.0x2.15 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Błękitny |

Zobacz produkt
Winstar
WEO012864JLPP3N00002
| Rozmiar (cale) | 1.28 |
| Rozdzielczość | 128x64 |
| Interfejs | SPI |
| Kontroler | SSD1309 |
| Napięcie | 2.8V, 3V, 3.3V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 55.01x27.49 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 75x52.7x8.5 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Żółty |

Zobacz produkt
| Rozmiar (cale) | 1.28 |
| Rozdzielczość | 240x240 |
| Jasność (cd/m²) | 300 |
| Kierunek widzenia | Pełny |
| Panel dotykowy | Pojemnościowy |
| Proporcje | 1:1 |
| Kontroler | T5L0 |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 32.4 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 50.0x28.05 |
| Producent | DWIN |
| Ramka montażowa | Tak |

Zobacz produkt
| Rozmiar (cale) | 1.28 |
| Rozdzielczość | 240x240 |
| Jasność (cd/m²) | 400 |
| Interfejs | SPI |
| Kierunek widzenia | Pełny |
| Proporcje | 1:1 |
| Kontroler | T5L0 |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 32.4 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 47.5x27.0 |
| Producent | DWIN |
| Ramka montażowa | Tak |

Zobacz produkt
Winstar
WEO012864LLPP3N00000
| Rozmiar (cale) | 1.28 |
| Rozdzielczość | 128x64 |
| Interfejs | I²C, SPI, 6800, 8080 |
| Kontroler | SH1106G |
| Napięcie | 3V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 85 |
| Obszar aktywny (mm) | 29.42x14.20 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 34.50x23.00x1.65 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Żółty |

Zobacz produkt
Winstar
WEO012864GLAP3N00000
| Rozmiar (cale) | 1.28 |
| Rozdzielczość | 128x64 |
| Interfejs | 8080 |
| Kontroler | SSD1309 |
| Napięcie | 3V, 13V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 85 |
| Obszar aktywny (mm) | 55.01x27.49 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 60.5x37x2.15 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Żółty |

Zobacz produkt
Winstar
WF0128BTYAA4DNF10
| Rozmiar (cale) | 1.28 |
| Rozdzielczość | 240x240 |
| Jasność (cd/m²) | 320 |
| Interfejs | SPI |
| Kierunek widzenia | Pełny |
| Panel dotykowy | Pojemnościowy |
| Proporcje | 1:1 |
| Kontroler | GC9A01 |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 32.40x32.40 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 50.20x50.20 |
| Producent | Winstar |

Zobacz produkt
| Rozmiar (cale) | 1.28 |
| Rozdzielczość | 240x240 |
| Jasność (cd/m²) | 150 |
| Interfejs | RGB |
| Kierunek widzenia | Pełny |
| Panel dotykowy | Pojemnościowy |
| Kontrast | 1100 |
| Proporcje | 1:1 |
| Kontroler | GC9A01A |
| Temperatura pracy (°C) | -10 ~ 60 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -20 ~ 70 |
| Obszar aktywny (mm) | 32.4x32.4 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 35.6x38.1 |
| Producent | DWIN |

Zobacz produkt
Winstar
WEA012864LWPP3N00000
| Rozmiar (cale) | 1.28 |
| Rozdzielczość | 128x64 |
| Interfejs | I²C |
| Panel dotykowy | Brak |
| Kontroler | SH1106 |
| Napięcie | 3V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 29.42x14.20 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 35.5x32.00x2.66 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Biały |

Zobacz produkt
Winstar
WEA012864LLPP3N00000
| Rozmiar (cale) | 1.28 |
| Rozdzielczość | 128x64 |
| Interfejs | I²C |
| Panel dotykowy | Brak |
| Kontroler | SH1106 |
| Napięcie | 3V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 29.42x14.20 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 35.5x32.00x2.66 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Żółty |

Zobacz produkt
Winstar
WEO012864LLAP3N00000
| Rozmiar (cale) | 1.28 |
| Rozdzielczość | 128x64 |
| Interfejs | I²C, SPI, 8080 |
| Panel dotykowy | Brak |
| Kontroler | SH1106G |
| Napięcie | 3V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 29.42x14.20 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 34.50x23.00x1.65 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Żółty |

Zobacz produkt
Winstar
WEA064128B
| Rozmiar (cale) | 1.3 |
| Rozdzielczość | 64x128 |
| Interfejs | SPI |
| Kontroler | SH1107 |
| Napięcie | 3V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 85 |
| Obszar aktywny (mm) | 14.06x29.42 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 17.1x35.80 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Biały |

Zobacz produkt
Winstar
WEO012840A
| Rozmiar (cale) | 1.3 |
| Rozdzielczość | 128x40 |
| Interfejs | I²C, SPI |
| Kontroler | SH1106G-0E |
| Napięcie | 3.3V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 85 |
| Obszar aktywny (mm) | 31.852x8.66 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 36.74x14.00 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Biały |

Zobacz produkt
Winstar
WEO064128B
| Rozmiar (cale) | 1.3 |
| Rozdzielczość | 64x128 |
| Interfejs | I²C, SPI |
| Kontroler | SH1107 |
| Napięcie | 3V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 85 |
| Obszar aktywny (mm) | 14.06x29.42 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 17.1x35.80 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Biały |

Zobacz produkt
Winstar
WEO012840AWAP3N00000
| Rozmiar (cale) | 1.3 |
| Rozdzielczość | 128x40 |
| Interfejs | I²C, SPI |
| Panel dotykowy | Brak |
| Kontroler | SH1106G-0E |
| Napięcie | 3.3V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 85 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 36.74x14.00x1.26 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Biały |

Zobacz produkt
Winstar
WEA012840AWAP3N00000
| Rozmiar (cale) | 1.3 |
| Rozdzielczość | 128x40 |
| Interfejs | SPI |
| Panel dotykowy | Brak |
| Kontroler | SH1106G-0E |
| Napięcie | 3.3V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 85 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 37.74x19.0x5.71 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Biały |

Zobacz produkt
Winstar
WEA064128BWAP3N00000
| Rozmiar (cale) | 1.3 |
| Rozdzielczość | 64x128 |
| Interfejs | SPI |
| Panel dotykowy | Brak |
| Kontroler | SH1107 |
| Napięcie | 3.3V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 85 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 17.1x35.80x5.36 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Biały |

Zobacz produkt
Winstar
WEA012840A
| Rozmiar (cale) | 1.3 |
| Rozdzielczość | 128x40 |
| Interfejs | SPI |
| Kontroler | SH1106G-0E |
| Napięcie | 3.3V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 85 |
| Obszar aktywny (mm) | 31.852x8.66 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 37.74x19.0 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Biały |

Zobacz produkt
E-ink
ET013TT1
| Rozmiar (cale) | 1.3 |
| Rozdzielczość | 256x256 |
| Interfejs | SPI |
| Temperatura pracy (°C) | 0 ~ 50 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -25 ~ 70 |
| Obszar aktywny (mm) | 23.30x23.30 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 27.1x28.4x0.4 |
| Producent | E-ink |

Zobacz produkt
DWIN
DMG24240C013_03W
| Rozmiar (cale) | 1.3 |
| Rozdzielczość | 240x240 |
| Jasność (cd/m²) | 150 |
| Interfejs | UART |
| Kierunek widzenia | Pełny |
| Proporcje | 1:1 |
| Kontroler | T5L0 |
| Temperatura pracy (°C) | -10 ~ 60 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -20 ~ 70 |
| Obszar aktywny (mm) | 32.4 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 65.0x65.0 |
| Producent | DWIN |

Zobacz produkt
Winstar
WEO064128BWAP3N00000
| Rozmiar (cale) | 1.3 |
| Rozdzielczość | 64x128 |
| Interfejs | I²C, SPI |
| Panel dotykowy | Brak |
| Kontroler | SH1107 |
| Napięcie | 3V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 85 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 17.1x35.80x1.41 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Biały |