2893 wyników

Zobacz produkt
Winstar
WH0802A1-TFH-JT
| Interfejs | 6800 |
| Kierunek widzenia | 6:00 |
| Kontroler | ST7066 |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 27.81×11.5 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 58.0×32.0x13.2 |
| Czcionki | Angielski, Japoński |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Czarny |

Zobacz produkt
Winstar
WG12864I-TMI-V#N
| Rozdzielczość | 128x64 |
| Interfejs | 6800 |
| Kierunek widzenia | 6:00 |
| Kontroler | NT7107, NT7108 |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 66.52x33.24 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 80.0x70.0x13.6 |
| Cechy specjalne | 5V power supply |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Biały |

Zobacz produkt
Winstar
WG16080C1-TFH-VZ#
| Rozdzielczość | 160x80 |
| Interfejs | 8080 |
| Kierunek widzenia | 6:00 |
| Kontroler | RA6963 |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 67.17x33.57 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 100.0x54.0x14.6 |
| Cechy specjalne | 3.3V power supply, 5V power supply |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Czarny |

Zobacz produkt
Winstar
WG12864J3-TMI-V#T
| Rozdzielczość | 128x64 |
| Interfejs | SPI, 6800 |
| Kierunek widzenia | 6:00 |
| Kontroler | ST7920 |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 66.52x33.24 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 93.0x70.0x13.6 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Biały |

Zobacz produkt
Winstar
WG12864AB-TMI-V#N
| Rozdzielczość | 128x64 |
| Interfejs | 6800 |
| Kierunek widzenia | 6:00 |
| Kontroler | NT7107, NT7108 |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 66.52×33.24 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 93.0×70.0x13.6 |
| Cechy specjalne | 3.3V power supply, Kompensacja temperatury |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Biały |

Zobacz produkt
Winstar
WG12232C-TFH-V#A
| Rozdzielczość | 122x32 |
| Interfejs | 6800 |
| Kierunek widzenia | 6:00 |
| Kontroler | SBN1661G |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 53.64×15.64 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 84.0×44.0x13.7 |
| Cechy specjalne | External oscillation 2kHz, Wbudowany generator napięcia |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Czarny |

Zobacz produkt
Winstar
WEO012864AJWPP3N00000
| Rozdzielczość | 128x64 |
| Interfejs | I²C, SPI, 6800, 8080 |
| Panel dotykowy | Brak |
| Kontroler | CH1116 |
| Napięcie | 3V, 3.3V |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 60.5x37.0x2.11 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Biały |

Zobacz produkt
Winstar
WEO012864KGPP3N00F00
| Rozdzielczość | 128x64 |
| Interfejs | I²C, SPI, 6800, 8080 |
| Panel dotykowy | Brak |
| Kontroler | SSD1309 |
| Napięcie | 3V, 3.3V |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 73x41.86x2.01 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Zielony |

Zobacz produkt
| Rozdzielczość | 800x480 |
| Interfejs | SPI |
| Temperatura pracy (°C) | 0 ~ 50 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -25 ~ 70 |
| Obszar aktywny (mm) | 160 x 96 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 170.2 x 111.2 x 1.0 |
| Cechy specjalne | I²C for temp. measurement |
| Producent | DKE |

Zobacz produkt
| Rozdzielczość | 960x640 |
| Interfejs | SPI |
| Temperatura pracy (°C) | 0 ~ 50 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -25 ~ 70 |
| Obszar aktywny (mm) | 215.52x143.68 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 224.0 x 157.0 x 1.0 |
| Cechy specjalne | I²C for temp. measurement |
| Producent | DKE |

Zobacz produkt
RIT Display
9OL9927801000
| Rozdzielczość | 96x96 |
| Interfejs | SPI, 8080 |
| Panel dotykowy | Brak |
| Kontroler | SSD1351 |
| Napięcie | 3.3V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 85 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 25.8x48.1x1.227 |
| Producent | RIT Display |
| Kolor treści | Pełny kolor |

Zobacz produkt
Engicam
ENG-T.BOARD-APL
| Interfejs | DP, HDMI, DVI, eDP |
| RAM | max 8 GB |
| Porty | I²C - 1, PCIe - 1, RS232 - 1, RS485 - 1, USB - 4 |
| Producent | Engicam |
| System operacyjny | Linux, Windows 10 |

Zobacz produkt
Engicam
ENG-SmarCore-EHL
| Interfejs | LVDS, DP, HDMI, eDP |
| RAM | 2 GB |
| Porty | CAN - 1, GPIO, I²C - 1, JTAG, PCIe - 1, SDIO - 2x4bit, SPI - 1, UART - 1 |
| Producent | Engicam |
| System operacyjny | Linux, Windows 10 |