2893 results

Review product
Winstar
WEH000802AGPP5N00100
| Size (inch) | 1.2 |
| Interface | SPI, 6800, 8080 |
| Controller | WS0010-TX |
| Voltage | 5V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 85 |
| Active area (mm) | 28.16x11.86 |
| Outline Dimensions (mm) | 58.0x32.0x10.0 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | Green |

Review product
Winstar
WEH000802AWPP5N00100
| Size (inch) | 1.2 |
| Interface | 6800, 8080 |
| Controller | WS0010 |
| Voltage | 3V, 5V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Active area (mm) | 28.16x11.86 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | White |

Review product
Winstar
WEO001602BWPP3N00000
| Size (inch) | 1.23 |
| Interface | 6800 |
| Controller | WS0012 |
| Voltage | 3V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 85 |
| Active area (mm) | 30.69x5.94 |
| Outline Dimensions (mm) | 53x20x7.6 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | White |

Review product
Winstar
WEO001602BLPP3N00000
| Size (inch) | 1.23 |
| Interface | 6800, 8080 |
| Controller | WS0012 |
| Voltage | 3V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Active area (mm) | 30.69x5.94 |
| Outline Dimensions (mm) | 53x20x7.6 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | Yellow |

Review product
Winstar
WEO001602BLPP5N00000
| Size (inch) | 1.23 |
| Interface | 6800, 8080 |
| Controller | WS0012 |
| Voltage | 5V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Active area (mm) | 30.69x5.94 |
| Outline Dimensions (mm) | 53.0x20.0x7.6 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | Yellow |

Review product
Winstar
WEO001602BWPP5N00000
| Size (inch) | 1.23 |
| Interface | 6800, 8080 |
| Controller | WS0012 |
| Voltage | 5V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Active area (mm) | 30.69x5.94 |
| Outline Dimensions (mm) | 53.0x20.0x7.6 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | White |

Review product
Winstar
WEG005016ABPP5N00100
| Size (inch) | 1.26 |
| Resolution | 50x16 |
| Interface | SPI, 6800, 8080 |
| Controller | WS0010-TX |
| Voltage | 5V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 85 |
| Active area (mm) | 29.96x11.16 |
| Outline Dimensions (mm) | 58.0x32.0x10.0 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | Blue |

Review product
Winstar
WEG005016AGPP5N00100
| Size (inch) | 1.26 |
| Resolution | 50x16 |
| Interface | SPI, 6800, 8080 |
| Controller | WS0010-TX |
| Voltage | 5V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 85 |
| Active area (mm) | 29.96x11.16 |
| Outline Dimensions (mm) | 58.0x32.0x10.0 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | Green |

Review product
Winstar
WEG005016AWPP5N00100
| Size (inch) | 1.26 |
| Resolution | 50x16 |
| Interface | 6800, 8080 |
| Touch Panel | None |
| Controller | WS0010 |
| Voltage | 5V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Active area (mm) | 29.96x11.16 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | White |

Review product
Winstar
WEG005016AWPP5N00000
| Size (inch) | 1.26 |
| Resolution | 50x16 |
| Interface | 6800, 8080 |
| Touch Panel | None |
| Controller | WS0010 |
| Voltage | 5V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Active area (mm) | 29.96x11.16 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | White |

Review product
Winstar
WEG005016ALPP5N00100
| Size (inch) | 1.26 |
| Resolution | 50x16 |
| Interface | 6800, 8080 |
| Touch Panel | None |
| Controller | WS0010 |
| Voltage | 5V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Active area (mm) | 29.96x11.16 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | Yellow |

Review product
E-ink
ED013TC1
| Size (inch) | 1.27 |
| Resolution | 256x128 |
| Interface | SPI |
| Operating temp. (°C) | 0 ~ 50 |
| Storage temp. (°C) | -25 ~ 70 |
| Active area (mm) | 14.46x28.93 |
| Outline Dimensions (mm) | 18.7x40.8x0.78 |
| Manufacturer | E-ink |

Review product
Winstar
WEA012864LWPP3N00F00
| Size (inch) | 1.28 |
| Resolution | 128x64 |
| Interface | SPI |
| Controller | SH1106 |
| Voltage | 3.3V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 85 |
| Active area (mm) | 29.42x14.20 |
| Outline Dimensions (mm) | 35.5x32x5.56 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | White |

Review product
Winstar
WEO012864LLPP3N00F00
| Size (inch) | 1.28 |
| Resolution | 128x64 |
| Interface | I²C, SPI, 6800, 8080 |
| Controller | SH1106 |
| Voltage | 3V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 85 |
| Active area (mm) | 29.42x14.20 |
| Outline Dimensions (mm) | 34.5x23x1.65 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | Yellow |

Review product
Winstar
WEO012864LSAP3N00F00
| Size (inch) | 1.28 |
| Resolution | 128x64 |
| Interface | I²C, SPI, 6800, 8080 |
| Controller | SH1106 |
| Voltage | 3V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 85 |
| Active area (mm) | 29.42x14.20 |
| Outline Dimensions (mm) | 34.5x23x1.61 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | Sky Blue |

Review product
Winstar
WEO012864LWPP3N00F00
| Size (inch) | 1.28 |
| Resolution | 128x64 |
| Interface | I²C, SPI, 6800, 8080 |
| Controller | SH1106 |
| Voltage | 3V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 85 |
| Active area (mm) | 29.42x14.20 |
| Outline Dimensions (mm) | 34.50x23.00x1.65 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | White |

Review product
Winstar
WEO012864JGPP3N00000
| Size (inch) | 1.28 |
| Resolution | 128x64 |
| Interface | 8080 |
| Controller | SSD1309 |
| Voltage | 3V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Active area (mm) | 55.01x27.49 |
| Outline Dimensions (mm) | 75x52.7x8.5 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | Green |

Review product
| Size (inch) | 1.28 |
| Resolution | 240x240 |
| Brightness (cd/m²) | 300 |
| Viewing Direction | Full |
| Aspect ratio | 1:1 |
| Operating temp. (°C) | -20 ~ 70 |
| Storage temp. (°C) | -30 ~ 80 |
| Active area (mm) | 32.4 |
| Outline Dimensions (mm) | 50x28.05 |
| Manufacturer | DWIN |
| Mounting Frame | No |

Review product
| Size (inch) | 1.28 |
| Resolution | 240x240 |
| Brightness (cd/m²) | 200 |
| Interface | RGB |
| Viewing Direction | Full |
| Contrast | 1100 |
| Aspect ratio | 1:1 |
| Controller | GC9A01A |
| Operating temp. (°C) | -10 ~ 60 |
| Storage temp. (°C) | -20 ~ 70 |
| Active area (mm) | 32.4x32.4 |
| Outline Dimensions (mm) | 35.6x38.1 |
| Manufacturer | DWIN |

Review product
Winstar
WEO012864LWAP3N00000
| Size (inch) | 1.28 |
| Resolution | 128x64 |
| Interface | I²C, SPI, 8080 |
| Touch Panel | None |
| Controller | SH1106G |
| Voltage | 3V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Active area (mm) | 29.42x14.20 |
| Outline Dimensions (mm) | 34.50x23.00x1.65 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | White |

Review product
Winstar
WEO012864LSAP3N00000
| Size (inch) | 1.28 |
| Resolution | 128x64 |
| Interface | I²C, SPI, 6800, 8080 |
| Controller | SH1106 |
| Voltage | 3V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Active area (mm) | 29.42x14.20 |
| Outline Dimensions (mm) | 34.50x23.00x1.65 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | Sky Blue |

Review product
Winstar
WEO012864LWAP3N00F00
| Size (inch) | 1.28 |
| Resolution | 128x64 |
| Interface | I²C, SPI, 6800, 8080 |
| Controller | SH1106 |
| Voltage | 3V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 85 |
| Active area (mm) | 29.42x14.20 |
| Outline Dimensions (mm) | 34.50x23.00x1.65 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | White |

Review product
Winstar
WEO012864LWPP3N00000
| Size (inch) | 1.28 |
| Resolution | 128x64 |
| Interface | I²C, SPI, 6800, 8080 |
| Controller | SH1106 |
| Voltage | 3V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 85 |
| Active area (mm) | 29.42x14.20 |
| Outline Dimensions (mm) | 34.5x23x1.65 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | White |

Review product
Winstar
WEO012864JSPP3N00000
| Size (inch) | 1.28 |
| Resolution | 128x64 |
| Interface | 8080 |
| Controller | SSD1309 |
| Voltage | 3V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Active area (mm) | 55.01x27.49 |
| Outline Dimensions (mm) | 75x52.7x8.5 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | Sky Blue |