2893 results

Review product
Winstar
WEO012864LLAP3N00F00
| Size (inch) | 1.28 |
| Resolution | 128x64 |
| Interface | I²C, SPI, 6800, 8080 |
| Controller | SH1106G |
| Voltage | 3V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 85 |
| Active area (mm) | 29.42x14.20 |
| Outline Dimensions (mm) | 34.50x23.00x1.65 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | Yellow |

Review product
Winstar
WF0128BTYAA4DNN0
| Size (inch) | 1.28 |
| Resolution | 240x240 |
| Brightness (cd/m²) | 400 |
| Interface | SPI |
| Viewing Direction | Full |
| Touch Panel | None |
| Aspect ratio | 1:1 |
| Controller | GC9A01 |
| Operating temp. (°C) | -20 ~ 70 |
| Storage temp. (°C) | -30 ~ 80 |
| Active area (mm) | 32.40x32.40 |
| Outline Dimensions (mm) | 35.60x37.74 |
| Manufacturer | Winstar |

Review product
Winstar
WFN0128A2T0YADNN000
| Size (inch) | 1.28 |
| Resolution | 240x240 |
| Brightness (cd/m²) | 500 |
| Interface | RGB, SPI, 8080 |
| Contrast | 700 |
| Aspect ratio | 1:1 |
| Operating temp. (°C) | -20 ~ 70 |
| Active area (mm) | 32.4x32.4 |
| Outline Dimensions (mm) | 35.6x37.74 |
| Manufacturer | Winstar |

Review product
Winstar
WEO012864GSAP3N00F00
| Size (inch) | 1.28 |
| Resolution | 128x64 |
| Interface | 8080 |
| Controller | SSD1309 |
| Voltage | 2.8V, 3.0V, 3.3V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Active area (mm) | 55.01x27.49 |
| Outline Dimensions (mm) | 60.5x37.0x2.15 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | Sky Blue |

Review product
Winstar
WEO012864JLPP3N00002
| Size (inch) | 1.28 |
| Resolution | 128x64 |
| Interface | SPI |
| Controller | SSD1309 |
| Voltage | 2.8V, 3V, 3.3V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Active area (mm) | 55.01x27.49 |
| Outline Dimensions (mm) | 75x52.7x8.5 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | Yellow |

Review product
| Size (inch) | 1.28 |
| Resolution | 240x240 |
| Brightness (cd/m²) | 300 |
| Viewing Direction | Full |
| Touch Panel | Capacitive |
| Aspect ratio | 1:1 |
| Controller | T5L0 |
| Operating temp. (°C) | -20 ~ 70 |
| Storage temp. (°C) | -30 ~ 80 |
| Active area (mm) | 32.4 |
| Outline Dimensions (mm) | 50.0x28.05 |
| Manufacturer | DWIN |
| Mounting Frame | Yes |

Review product
| Size (inch) | 1.28 |
| Resolution | 240x240 |
| Brightness (cd/m²) | 400 |
| Interface | SPI |
| Viewing Direction | Full |
| Aspect ratio | 1:1 |
| Controller | T5L0 |
| Operating temp. (°C) | -20 ~ 70 |
| Storage temp. (°C) | -30 ~ 80 |
| Active area (mm) | 32.4 |
| Outline Dimensions (mm) | 47.5x27.0 |
| Manufacturer | DWIN |
| Mounting Frame | Yes |

Review product
Winstar
WEO012864LLPP3N00000
| Size (inch) | 1.28 |
| Resolution | 128x64 |
| Interface | I²C, SPI, 6800, 8080 |
| Controller | SH1106G |
| Voltage | 3V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 85 |
| Active area (mm) | 29.42x14.20 |
| Outline Dimensions (mm) | 34.50x23.00x1.65 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | Yellow |

Review product
Winstar
WEO012864GLAP3N00000
| Size (inch) | 1.28 |
| Resolution | 128x64 |
| Interface | 8080 |
| Controller | SSD1309 |
| Voltage | 3V, 13V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 85 |
| Active area (mm) | 55.01x27.49 |
| Outline Dimensions (mm) | 60.5x37x2.15 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | Yellow |

Review product
Winstar
WF0128BTYAA4DNF10
| Size (inch) | 1.28 |
| Resolution | 240x240 |
| Brightness (cd/m²) | 320 |
| Interface | SPI |
| Viewing Direction | Full |
| Touch Panel | Capacitive |
| Aspect ratio | 1:1 |
| Controller | GC9A01 |
| Operating temp. (°C) | -20 ~ 70 |
| Storage temp. (°C) | -30 ~ 80 |
| Active area (mm) | 32.40x32.40 |
| Outline Dimensions (mm) | 50.20x50.20 |
| Manufacturer | Winstar |

Review product
| Size (inch) | 1.28 |
| Resolution | 240x240 |
| Brightness (cd/m²) | 150 |
| Interface | RGB |
| Viewing Direction | Full |
| Touch Panel | Capacitive |
| Contrast | 1100 |
| Aspect ratio | 1:1 |
| Controller | GC9A01A |
| Operating temp. (°C) | -10 ~ 60 |
| Storage temp. (°C) | -20 ~ 70 |
| Active area (mm) | 32.4x32.4 |
| Outline Dimensions (mm) | 35.6x38.1 |
| Manufacturer | DWIN |

Review product
Winstar
WEA012864LWPP3N00000
| Size (inch) | 1.28 |
| Resolution | 128x64 |
| Interface | I²C |
| Touch Panel | None |
| Controller | SH1106 |
| Voltage | 3V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Active area (mm) | 29.42x14.20 |
| Outline Dimensions (mm) | 35.5x32.00x2.66 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | White |

Review product
Winstar
WEA012864LLPP3N00000
| Size (inch) | 1.28 |
| Resolution | 128x64 |
| Interface | I²C |
| Touch Panel | None |
| Controller | SH1106 |
| Voltage | 3V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Active area (mm) | 29.42x14.20 |
| Outline Dimensions (mm) | 35.5x32.00x2.66 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | Yellow |

Review product
Winstar
WEO012864LLAP3N00000
| Size (inch) | 1.28 |
| Resolution | 128x64 |
| Interface | I²C, SPI, 8080 |
| Touch Panel | None |
| Controller | SH1106G |
| Voltage | 3V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Active area (mm) | 29.42x14.20 |
| Outline Dimensions (mm) | 34.50x23.00x1.65 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | Yellow |

Review product
Winstar
WEA064128B
| Size (inch) | 1.3 |
| Resolution | 64x128 |
| Interface | SPI |
| Controller | SH1107 |
| Voltage | 3V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 85 |
| Active area (mm) | 14.06x29.42 |
| Outline Dimensions (mm) | 17.1x35.80 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | White |

Review product
Winstar
WEO012840A
| Size (inch) | 1.3 |
| Resolution | 128x40 |
| Interface | I²C, SPI |
| Controller | SH1106G-0E |
| Voltage | 3.3V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 85 |
| Active area (mm) | 31.852x8.66 |
| Outline Dimensions (mm) | 36.74x14.00 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | White |

Review product
Winstar
WEO064128B
| Size (inch) | 1.3 |
| Resolution | 64x128 |
| Interface | I²C, SPI |
| Controller | SH1107 |
| Voltage | 3V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 85 |
| Active area (mm) | 14.06x29.42 |
| Outline Dimensions (mm) | 17.1x35.80 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | White |

Review product
Winstar
WEO012840AWAP3N00000
| Size (inch) | 1.3 |
| Resolution | 128x40 |
| Interface | I²C, SPI |
| Touch Panel | None |
| Controller | SH1106G-0E |
| Voltage | 3.3V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 85 |
| Outline Dimensions (mm) | 36.74x14.00x1.26 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | White |

Review product
Winstar
WEA012840AWAP3N00000
| Size (inch) | 1.3 |
| Resolution | 128x40 |
| Interface | SPI |
| Touch Panel | None |
| Controller | SH1106G-0E |
| Voltage | 3.3V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 85 |
| Outline Dimensions (mm) | 37.74x19.0x5.71 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | White |

Review product
Winstar
WEA064128BWAP3N00000
| Size (inch) | 1.3 |
| Resolution | 64x128 |
| Interface | SPI |
| Touch Panel | None |
| Controller | SH1107 |
| Voltage | 3.3V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 85 |
| Outline Dimensions (mm) | 17.1x35.80x5.36 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | White |

Review product
Winstar
WEA012840A
| Size (inch) | 1.3 |
| Resolution | 128x40 |
| Interface | SPI |
| Controller | SH1106G-0E |
| Voltage | 3.3V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 85 |
| Active area (mm) | 31.852x8.66 |
| Outline Dimensions (mm) | 37.74x19.0 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | White |

Review product
E-ink
ET013TT1
| Size (inch) | 1.3 |
| Resolution | 256x256 |
| Interface | SPI |
| Operating temp. (°C) | 0 ~ 50 |
| Storage temp. (°C) | -25 ~ 70 |
| Active area (mm) | 23.30x23.30 |
| Outline Dimensions (mm) | 27.1x28.4x0.4 |
| Manufacturer | E-ink |

Review product
DWIN
DMG24240C013_03W
| Size (inch) | 1.3 |
| Resolution | 240x240 |
| Brightness (cd/m²) | 150 |
| Interface | UART |
| Viewing Direction | Full |
| Aspect ratio | 1:1 |
| Controller | T5L0 |
| Operating temp. (°C) | -10 ~ 60 |
| Storage temp. (°C) | -20 ~ 70 |
| Active area (mm) | 32.4 |
| Outline Dimensions (mm) | 65.0x65.0 |
| Manufacturer | DWIN |

Review product
Winstar
WEO064128BWAP3N00000
| Size (inch) | 1.3 |
| Resolution | 64x128 |
| Interface | I²C, SPI |
| Touch Panel | None |
| Controller | SH1107 |
| Voltage | 3V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 85 |
| Outline Dimensions (mm) | 17.1x35.80x1.41 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | White |