2893 wyników

Zobacz produkt
Winstar
WH1602B1-TMI-JW
| Interfejs | SPI |
| Kierunek widzenia | 6:00 |
| Kontroler | RW1063 |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 56.2x11.5 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 80.0x11.5x13.5 |
| Czcionki | Angielski, Europejski, Japoński |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Biały |

Zobacz produkt
Winstar
WO320240H-TFK
| Rozdzielczość | 320x240 |
| Interfejs | 8080 |
| Kierunek widzenia | 12:00 |
| Kontroler | IST3088 |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 76.79x57.59 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 94.20x80.60x6.05 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Czarny |

Zobacz produkt
Winstar
WO32032A-TFH
| Rozdzielczość | 320x32 |
| Interfejs | SPI |
| Kierunek widzenia | 6:00 |
| Kontroler | ST7586S |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 106.865x12.85 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 114.32x27.56x5.6 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Czarny |

Zobacz produkt
Winstar
WH2004G2-TMI-JW
| Interfejs | I²C |
| Kierunek widzenia | 6:00 |
| Kontroler | RW1063 |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 70.4x20.8 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 87.0x58.0x13.6 |
| Czcionki | Angielski, Europejski, Japoński |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Biały |

Zobacz produkt
Winstar
WEO012864ACWPP3N00000
| Rozdzielczość | 128x64 |
| Interfejs | I²C, SPI, 6800, 8080 |
| Panel dotykowy | Brak |
| Kontroler | SSD1315 |
| Napięcie | 3V, 3.3V |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 26.7x19.26x1.26 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Biały |

Zobacz produkt
Winstar
WG12232O-TFH-V#A
| Rozdzielczość | 122x32 |
| Interfejs | 6800 |
| Kierunek widzenia | 6:00 |
| Kontroler | SBN1661G |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 53.64x15.64 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 77.8x27.2x13.7 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Czarny |

Zobacz produkt
Winstar
WG12232I-YYH-N#A
| Rozdzielczość | 122x32 |
| Interfejs | 6800 |
| Kierunek widzenia | 6:00 |
| Kontroler | WG12232D |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 45.72x11.97 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 59.0X29.3X5.55 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Czarny |

Zobacz produkt
Winstar
WG12232E-YYH-N#A
| Rozdzielczość | 122x32 |
| Interfejs | 6800 |
| Kierunek widzenia | 6:00 |
| Kontroler | SBN1661G |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 53.64x15.64 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 80.0x27.2x13.7 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Czarny |

Zobacz produkt
Winstar
WG12232D-YYH-N#A
| Rozdzielczość | 122x32 |
| Interfejs | 6800 |
| Kierunek widzenia | 6:00 |
| Kontroler | SBN1661G |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 45.72x11.97 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 59.0x29.3x5.5 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Czarny |

Zobacz produkt
Winstar
WG16080C1-TMI-VZ#
| Rozdzielczość | 160x80 |
| Interfejs | 8080 |
| Kierunek widzenia | 6:00 |
| Kontroler | RA6963 |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 67.17x33.57 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 100.0x54.0x14.6 |
| Cechy specjalne | 3.3V power supply, 5V power supply |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Biały |

Zobacz produkt
Winstar
WG12864E1-TMI-V#N
| Rozdzielczość | 128x64 |
| Interfejs | 6800 |
| Kierunek widzenia | 6:00 |
| Kontroler | NT7107, NT7108 |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 40.92x26.92 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 55.0x50.0x10.0 |
| Cechy specjalne | 5V power supply |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Biały |

Zobacz produkt
Winstar
WG12864C-TMI-V#N
| Rozdzielczość | 128x64 |
| Interfejs | 6800 |
| Kierunek widzenia | 6:00 |
| Kontroler | NT7107, NT7108 |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 56.3x38.38 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 78.0x70.0x14.3 |
| Cechy specjalne | 3.3V power supply |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Biały |

Zobacz produkt
Winstar
WEO001602HLPP3N00000
| Rozdzielczość | 16x2 |
| Interfejs | 6800, 8080 |
| Panel dotykowy | Brak |
| Kontroler | WS0012 |
| Napięcie | 3.3V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 85 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 39.1x15.8x2.01 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Żółty |

Zobacz produkt
RIT Display
9OL9939801000
| Rozdzielczość | 160x128 |
| Interfejs | SPI, 6800, 8080 |
| Panel dotykowy | Brak |
| Kontroler | SSD1333Z |
| Napięcie | 3.3V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 85 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 39.6x35.52 |
| Producent | RIT Display |

Zobacz produkt
Winstar
WEO009664BWAP3N00000
| Rozdzielczość | 96x64 |
| Interfejs | I²C, SPI, 6800, 8080 |
| Panel dotykowy | Brak |
| Kontroler | SSD1327 |
| Napięcie | 3V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 85 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 29.00×22.50×1.65 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Biały |

Zobacz produkt
| Rozdzielczość | 300x400 |
| Interfejs | SPI |
| Temperatura pracy (°C) | 0 ~ 50 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -25 ~ 70 |
| Obszar aktywny (mm) | 84.8 x 63.6 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 91.0 x 77.0 x 1.2 |
| Cechy specjalne | I²C for temp. measurement |
| Producent | DKE |

Zobacz produkt
Winstar
WEX025664DGPP3N00000
| Rozdzielczość | 128x64 |
| Interfejs | SPI, 6800, 8080 |
| Panel dotykowy | Brak |
| Kontroler | SSD1322 |
| Napięcie | 3V, 3.3V |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 146.0x45.0x2.05 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Zielony |

Zobacz produkt
Winstar
WLEP02566400DGAAASA00
| Rozdzielczość | 256x64 |
| Interfejs | CAN |
| Panel dotykowy | Brak |
| Kontroler | STM32F750 |
| Napięcie | 3V, 3.3V |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 146.0x45.0x2.05 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Błękitny |

Zobacz produkt
Winstar
WEO012864AHWPP3N00000
| Rozdzielczość | 128x64 |
| Interfejs | I²C, SPI, 6800, 8080 |
| Kontroler | SH1106 |
| Napięcie | 3V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 42.04 x 27.22 x 1.41 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Biały |

Zobacz produkt
Winstar
WEO012864ALWPP3N00000
| Rozdzielczość | 128x64 |
| Interfejs | I²C, SPI, 6800, 8080 |
| Kontroler | SH1106 |
| Napięcie | 3V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 60.5x37.0x2.01 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Biały |



