2893 wyników

Zobacz produkt
Winstar
WO240128C-TFH
| Rozdzielczość | 240x128 |
| Interfejs | I²C, SPI, 6800, 8080 |
| Kierunek widzenia | 6:00 |
| Kontroler | UC1528c |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 83.975x44.775 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 98.7x67.7x5.7 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Czarny |

Zobacz produkt
Winstar
WO240128C-TMI
| Rozdzielczość | 240x128 |
| Interfejs | I²C, SPI, 6800, 8080 |
| Kierunek widzenia | 6:00 |
| Kontroler | UC1528c |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 83.975x44.775 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 98.7x67.7x5.7 |
| Cechy specjalne | 3.3V power supply |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Niebieski |

Zobacz produkt
Winstar
WEO012832MWAP3J00000
| Rozdzielczość | 128x32 |
| Interfejs | I²C, SPI |
| Panel dotykowy | Pojemnościowy |
| Kontroler | SSD7317 |
| Napięcie | 3V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 85 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 30.0x11.5X1.41 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Biały |

Zobacz produkt
Winstar
WEA009616BWPP3N0Y000
| Rozdzielczość | 96x16 |
| Interfejs | I²C |
| Panel dotykowy | Brak |
| Kontroler | SSD1306 |
| Napięcie | 3V |
| Temperatura pracy (°C) | -30 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 70 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 30.0x10.0x4.71 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Biały |

Zobacz produkt
Winstar
WEA006432ALPP3N00000
| Rozdzielczość | 64x32 |
| Interfejs | I²C |
| Panel dotykowy | Brak |
| Kontroler | SSD1306 |
| Napięcie | 3V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 85 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 14.85x16.6x2.36 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Żółty |

Zobacz produkt
Winstar
WEA128128GWAP3N00000
| Rozdzielczość | 128x128 |
| Interfejs | SPI |
| Panel dotykowy | Brak |
| Kontroler | SH1107 |
| Napięcie | 3V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 85 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 26.4x38.6x5.21 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Biały |

Zobacz produkt
Winstar
WEA012832DLPP3N00000
| Rozdzielczość | 128x32 |
| Interfejs | SPI |
| Panel dotykowy | Brak |
| Kontroler | SSD1306 |
| Napięcie | 3V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 85 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 32.5x20.5x2.41 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Żółty |

Zobacz produkt
RTscan
RT241
| Interfejs | RS232, USB-CDC, USB-HID |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 40.83x50x20 |
| Producent | RTscan |

Zobacz produkt
RIT Display
RTD9923903000
| Rozdzielczość | 128x64 |
| Interfejs | SPI, 6800, 8080 |
| Panel dotykowy | Brak |
| Kontroler | SSD1351 |
| Napięcie | 3.3V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 85 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 33.5x49.83x1.71 |
| Producent | RIT Display |
| Kolor treści | Pełny kolor |

Zobacz produkt
RIT Display
9OL9943501000
| Rozdzielczość | 128x64 |
| Interfejs | SPI, 8080 |
| Panel dotykowy | Brak |
| Kontroler | SSD1357Z |
| Napięcie | 3.3V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 85 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 14.86x43.7x102 |
| Producent | RIT Display |
| Kolor treści | Pełny kolor |

Zobacz produkt
RIT Display
RTD9923903000-1
| Rozdzielczość | 160x128 |
| Interfejs | SPI, 6800, 8080 |
| Panel dotykowy | Brak |
| Kontroler | SSD1353 |
| Napięcie | 3.3V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 85 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 42.7x79.5x2.05 |
| Producent | RIT Display |

Zobacz produkt
RIT Display
RTD9916803000
| Rozdzielczość | 128x96 |
| Interfejs | 6800, 8080 |
| Panel dotykowy | Brak |
| Kontroler | SSD1351UR1 |
| Napięcie | 3.3V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 85 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 33x46.8x1.21 |
| Producent | RIT Display |

Zobacz produkt
| Rozdzielczość | 168x296 |
| Interfejs | SPI |
| Temperatura pracy (°C) | 0 ~ 50 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -25 ~ 70 |
| Obszar aktywny (mm) | 38.81 x 68.38 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 45.83 x 80.78 x 1.2 |
| Cechy specjalne | I²C for temp. measurement |
| Producent | DKE |

Zobacz produkt
| Rozdzielczość | 960x680 |
| Interfejs | SPI |
| Temperatura pracy (°C) | 0 ~ 50 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -25 ~ 70 |
| Obszar aktywny (mm) | 275.52x195.16 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 286.32 x 212.26 x 1.2 |
| Cechy specjalne | I²C for temp. measurement |
| Producent | DKE |

Zobacz produkt
RIT Display
9OL9943401000
| Rozdzielczość | 176x176 |
| Interfejs | SPI, 6800, 8080 |
| Panel dotykowy | Brak |
| Kontroler | SPD1333U5R1 |
| Napięcie | 3.3V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 85 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 39.7x52.6x1.61 |
| Producent | RIT Display |
| Kolor treści | Pełny kolor |

Zobacz produkt
RIT Display
9OL9943601000
| Rozdzielczość | 128x64 |
| Interfejs | SPI, 6800, 8080 |
| Panel dotykowy | Brak |
| Kontroler | SSD1357Z |
| Napięcie | 3.3V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 85 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 24x32.58x1.227 |
| Producent | RIT Display |
| Kolor treści | Pełny kolor |

Zobacz produkt
Winstar
WEO012864AJLPP3N00000
| Rozdzielczość | 128x64 |
| Interfejs | I²C, SPI, 6800, 8080 |
| Panel dotykowy | Brak |
| Kontroler | CH1116 |
| Napięcie | 3V, 3.3V |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 60.5x37.0x2.11 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Żółty |

Zobacz produkt
Winstar
WG12232K-YYH-N#A
| Rozdzielczość | 122x32 |
| Interfejs | 6800 |
| Kierunek widzenia | 6:00 |
| Kontroler | SBN1661G |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 45.72x11.97 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 59.0X32.1x5.5 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Czarny |

Zobacz produkt
Winstar
WG19264D-TMI-V#N
| Rozdzielczość | 192x64 |
| Interfejs | 6800 |
| Kierunek widzenia | 6:00 |
| Kontroler | RA6963 |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 96.9x32.0 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 120.0x62.0x12.9 |
| Cechy specjalne | 5V power supply |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Biały |

Zobacz produkt
Winstar
WH1202A-TFH-JT
| Interfejs | 6800 |
| Kierunek widzenia | 6:00 |
| Kontroler | ST7066 |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 37.85x11.7 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 55.7x32.0x14.5 |
| Czcionki | Angielski, Japoński |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Czarny |

Zobacz produkt
Winstar
WH1602c2-TMI-EW
| Interfejs | I²C |
| Kierunek widzenia | 6:00 |
| Kontroler | RW1063 |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 56.2x11.5 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 85.0x36.0x13.5 |
| Czcionki | Angielski, Europejski |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Biały |


