2893 wyników

Zobacz produkt
Litemax
DLH7501-LNU V1
| Rozmiar (cale) | 75 |
| Rozdzielczość | 3840x2160 |
| Jasność (cd/m²) | 3000 |
| Interfejs | DP, HDMI, DVI |
| Kontrast | 1200 |
| Proporcje | 16:9 |
| Temperatura pracy (°C) | 0 ~ 50 |
| Obszar aktywny (mm) | 1649.6x927.9 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 1675.2x953.6 |
| Producent | Litemax |

Zobacz produkt
Litemax
DLD7501-LNU V1
| Rozmiar (cale) | 75 |
| Rozdzielczość | 3840x2160 |
| Jasność (cd/m²) | 3000 |
| Interfejs | DP, HDMI, DVI |
| Kontrast | 1200 |
| Proporcje | 16:9 |
| Temperatura pracy (°C) | 0 ~ 50 |
| Obszar aktywny (mm) | 1649.6x927.9 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 1675.2x953.6 |
| Producent | Litemax |

Zobacz produkt
Litemax
DLD7502-L
| Rozmiar (cale) | 75 |
| Rozdzielczość | 3840x2160 |
| Jasność (cd/m²) | 4500 |
| Interfejs | DP, HDMI, DVI |
| Kontrast | 3000000 |
| Proporcje | 16:9 |
| Temperatura pracy (°C) | 0 ~ 50 |
| Obszar aktywny (mm) | 1649.66x927.94 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 1688.3x966 |
| Producent | Litemax |

Zobacz produkt
Litemax
DLH7502-L
| Rozmiar (cale) | 75 |
| Rozdzielczość | 3840x2160 |
| Jasność (cd/m²) | 4500 |
| Interfejs | DP, HDMI, DVI |
| Kontrast | 3000000 |
| Proporcje | 16:9 |
| Temperatura pracy (°C) | 0 ~ 50 |
| Obszar aktywny (mm) | 1649.66x927.94 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 1684.9x962.6 |
| Producent | Litemax |

Zobacz produkt
BOE
DV750QUM-R11
| Rozmiar (cale) | 75 |
| Rozdzielczość | 3840x2160 |
| Jasność (cd/m²) | 3500 |
| Interfejs | V-by-One |
| Kontrast | 1200 |
| Proporcje | 16:9 |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 60 |
| Obszar aktywny (mm) | 1649.664x927.936 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 1675.7x956.1 |
| Producent | BOE |

Zobacz produkt
Litemax
DLH8500-I
| Rozmiar (cale) | 85 |
| Rozdzielczość | 3840x2160 |
| Jasność (cd/m²) | 2000 |
| Interfejs | DP, HDMI, DVI, V-by-One |
| Kierunek widzenia | Pełny |
| Panel dotykowy | Brak |
| Kontrast | 4000 |
| Proporcje | 16:9 |
| Kontroler | AD Board |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 60 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 1902.0x1083.0x103.62 |
| Cechy specjalne | AD Board |
| Producent | Litemax |
| Ramka montażowa | Nie |

Zobacz produkt
Litemax
DLF8500-I
| Rozmiar (cale) | 85 |
| Rozdzielczość | 3840x2160 |
| Jasność (cd/m²) | 2000 |
| Interfejs | DP, HDMI, V-by-One |
| Kierunek widzenia | Pełny |
| Panel dotykowy | Brak |
| Kontrast | 4000 |
| Proporcje | 16:9 |
| Kontroler | Brak |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 60 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 1902.0x1083.0x93.87 |
| Producent | Litemax |
| Ramka montażowa | Nie |

Zobacz produkt
Litemax
DLD8500-I
| Rozmiar (cale) | 85 |
| Rozdzielczość | 3840x2160 |
| Jasność (cd/m²) | 2000 |
| Interfejs | DP, HDMI, V-by-One |
| Kierunek widzenia | Pełny |
| Panel dotykowy | Brak |
| Kontrast | 4000 |
| Proporcje | 16:9 |
| Temperatura pracy (°C) | 0 ~ 50 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -20 ~ 60 |
| Obszar aktywny (mm) | 1872.0x1053.0 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 1902.0x1083.0x107.8 |
| Producent | Litemax |

Zobacz produkt
Winstar
WEO012864HGPP3N00000
| Rozdzielczość | 128x64 |
| Interfejs | 8080 |
| Kontroler | SSD1309 |
| Napięcie | 2.8V, 3.0V, 3.3V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 55.01x27.49 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 60.5x37.0x2.15 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Zielony |

Zobacz produkt
Winstar
WO1602G-TMI-CT#
| Interfejs | I²C |
| Kierunek widzenia | 6:00 |
| Kontroler | HD44780 compatible |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 56.2x11.5 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 74.2x25.2x6.3 |
| Czcionki | Cyrylica, Angielski |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Biały |

Zobacz produkt
Winstar
WO2002A-TMI-AT#
| Interfejs | I²C |
| Kierunek widzenia | 6:00 |
| Kontroler | HD44780 compatible |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 58.5x9.84 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 74.2x25.2x6.3 |
| Czcionki | Angielski, Japoński |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Biały |

Zobacz produkt
Winstar
WH2402A-YYH-CT#
| Interfejs | 6800, 8080 |
| Kierunek widzenia | 6:00 |
| Kontroler | HD44780 compatible |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 88.3x11.5 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 118.0x36.0x13.6 |
| Czcionki | Cyrylica, Angielski |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Czarny |

Zobacz produkt
Winstar
WH2004A-TMI-CT#
| Interfejs | 6800, 8080 |
| Kierunek widzenia | 6:00 |
| Kontroler | HD44780 compatible |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 70.4x20.8 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 98.0x60.0x13.6 |
| Czcionki | Cyrylica, Angielski |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Biały |

Zobacz produkt
Winstar
WH2004D-TMI-CT#
| Interfejs | 6800, 8080 |
| Kierunek widzenia | 6:00 |
| Kontroler | HD44780 compatible |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 55.1x17.56 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 77.0x47.0x12.4 |
| Czcionki | Cyrylica, Angielski |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Biały |

Zobacz produkt
Winstar
WH2004L-TMI-CT#
| Interfejs | 6800, 8080 |
| Kierunek widzenia | 6:00 |
| Kontroler | HD44780 compatible |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 118.84x38.47 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 146.0x62.5x13.6 |
| Czcionki | Cyrylica, Angielski |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Biały |

Zobacz produkt
Engicam
ENG_MICRODEV_CARRIERBOARD
| Interfejs | LVDS |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 85 |
| Porty | CAN - 1, Ethernet - 1, I²C - 1, LVDS - 1, UART - 1 |
| Łączność | Ethernet, UMTS 3G, Wi-Fi |
| Producent | Engicam |
| System operacyjny | Linux |

Zobacz produkt
Winstar
WEO012864AB
| Rozdzielczość | 128x64 |
| Interfejs | I²C, SPI |
| Panel dotykowy | Brak |
| Kontroler | SSD1315 |
| Napięcie | 3V |
| Temperatura pracy (°C) | -30 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 70 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 24.7 x 16.59 x 1.26 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Niebieski, Żółty |

Zobacz produkt
Winstar
WO320240H-TFH
| Rozdzielczość | 320x240 |
| Interfejs | 8080 |
| Kierunek widzenia | 6:00 |
| Kontroler | IST3088 |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 76.79x57.59 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 94.20x80.60x6.05 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Czarny |

Zobacz produkt
Engicam
ENG-COMe-10M-EHL
| Interfejs | LVDS, DP, HDMI, eDP |
| RAM | 2 GB |
| Porty | GPIO, I²C - 1, JTAG, PCIe - 1, SDIO - 2x4bit, SPI - 1, UART - 1 |
| Producent | Engicam |
| System operacyjny | Linux, Windows 10 |

Zobacz produkt
Winstar
WH1602W-YYH-JT
| Interfejs | 6800 |
| Kierunek widzenia | 6:00 |
| Kontroler | ST7066 |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 56.2x11.5 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 80.0x36.0x13.5 |
| Czcionki | Angielski, Japoński |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Czarny |

Zobacz produkt
Unisystem
UCB045-RGB-CMFDV1
| Napięcie | 5 - 36 VDC |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 45.5 x 45.5 x 5.3 |
| Producent | Unisystem |

Zobacz produkt
Winstar
WEO012832NLPP3N00000
| Rozdzielczość | 128x32 |
| Interfejs | I²C, SPI, 6800, 8080 |
| Panel dotykowy | Brak |
| Kontroler | SH1106 |
| Napięcie | 3V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 85 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 62.0x24.0x2.17 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Żółty |

