2893 results

Review product
Riverdi
RVT35HHBNWCA0
| Size (inch) | 3.5 |
| Resolution | 320x240 |
| Brightness (cd/m²) | 800 |
| Interface | SPI |
| Viewing Direction | Full |
| Touch Panel | Capacitive |
| Contrast | 1000 |
| Aspect ratio | 4:3 |
| Controller | BT817Q (EVE4) |
| Operating temp. (°C) | -20 ~ 70 |
| Outline Dimensions (mm) | 93.96x76.44x12.25 |
| Special | aTouch |
| Manufacturer | Riverdi |
| Mounting Frame | No |

Review product
Riverdi
RVT35HHBNWC00
| Size (inch) | 3.5 |
| Resolution | 320x240 |
| Brightness (cd/m²) | 800 |
| Interface | SPI |
| Viewing Direction | Full |
| Touch Panel | Capacitive |
| Contrast | 1000 |
| Aspect ratio | 4:3 |
| Controller | BT817Q (EVE4) |
| Operating temp. (°C) | -20 ~ 70 |
| Outline Dimensions (mm) | 93.96x76.44x12.25 |
| Special | uxTouch |
| Manufacturer | Riverdi |
| Mounting Frame | No |

Review product
Riverdi
RVT35HHBFWN00
| Size (inch) | 3.5 |
| Resolution | 320x240 |
| Brightness (cd/m²) | 1000 |
| Interface | SPI |
| Viewing Direction | Full |
| Contrast | 1000 |
| Aspect ratio | 4:3 |
| Controller | BT817Q (EVE4) |
| Operating temp. (°C) | -20 ~ 70 |
| Outline Dimensions (mm) | 93.5x64.7x8.65 |
| Manufacturer | Riverdi |
| Mounting Frame | Yes |

Review product
Winstar
WL0F00035000XGAACSA00
| Size (inch) | 3.5 |
| Resolution | 320x240 |
| Brightness (cd/m²) | 400 |
| Interface | CAN |
| Viewing Direction | Full |
| Aspect ratio | 4:3 |
| Operating temp. (°C) | -30 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -30 ~ 80 |
| Active area (mm) | 70.08x52.56 |
| Outline Dimensions (mm) | 100x82x13.2 |
| Manufacturer | Winstar |
| Mounting Frame | No |

Review product
Winstar
WL0F00035000XGFAASA00
| Size (inch) | 3.5 |
| Resolution | 320x240 |
| Brightness (cd/m²) | 400 |
| Interface | UART |
| Viewing Direction | Full |
| Aspect ratio | 4:3 |
| Operating temp. (°C) | -30 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -30 ~ 80 |
| Active area (mm) | 70.08x52.56 |
| Outline Dimensions (mm) | 100x82x13.2 |
| Manufacturer | Winstar |
| Mounting Frame | No |

Review product
Winstar
WL0F00035000XNFAAEA00
| Size (inch) | 3.5 |
| Resolution | 320x240 |
| Brightness (cd/m²) | 500 |
| Interface | UART |
| Viewing Direction | Full |
| Aspect ratio | 4:3 |
| Operating temp. (°C) | -30 ~ 85 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 85 |
| Active area (mm) | 70.08x52.56 |
| Outline Dimensions (mm) | 100.0x66.1x10.68 |
| Manufacturer | Winstar |
| Mounting Frame | No |

Review product
Riverdi
RVT3.5B320240CFWN00
| Size (inch) | 3.5 |
| Resolution | 320x240 |
| Brightness (cd/m²) | 540 |
| Interface | SPI |
| Viewing Direction | 12:00 |
| Matrix type | TN |
| Contrast | 350 |
| Aspect ratio | 4:3 |
| Controller | FT800 |
| Operating temp. (°C) | -20 ~ 70 |
| Storage temp. (°C) | -30 ~ 80 |
| Active area (mm) | 72.85x55.50 |
| Outline Dimensions (mm) | 76.75x63.00 |
| Special | EVE1 |
| Manufacturer | Riverdi |
| Mounting Frame | Yes |

Review product
Winstar
WF35XSWACDNG0
| Size (inch) | 3.5 |
| Resolution | 320x240 |
| Brightness (cd/m²) | 800 |
| Interface | I²C, RGB |
| Viewing Direction | Full |
| Touch Panel | Capacitive |
| Aspect ratio | 4:3 |
| Controller | ST7272A |
| Operating temp. (°C) | -30 ~ 85 |
| Storage temp. (°C) | -30 ~ 85 |
| Active area (mm) | 70.08x52.56 |
| Outline Dimensions (mm) | 76.84x63.84 |
| Manufacturer | Winstar |

Review product
Winstar
WF35XSYACDNT0
| Size (inch) | 3.5 |
| Resolution | 320x240 |
| Brightness (cd/m²) | 700 |
| Interface | RGB |
| Viewing Direction | Full |
| Touch Panel | Resistive |
| Aspect ratio | 4:3 |
| Controller | ST7272A |
| Operating temp. (°C) | -20 ~ 70 |
| Storage temp. (°C) | -30 ~ 80 |
| Active area (mm) | 70.08x52.56 |
| Outline Dimensions (mm) | 76.84x63.84 |
| Manufacturer | Winstar |

Review product
Winstar
WF35XTWACDNG0
| Size (inch) | 3.5 |
| Resolution | 320x240 |
| Brightness (cd/m²) | 400 |
| Interface | I²C, RGB |
| Viewing Direction | Full |
| Touch Panel | Capacitive |
| Aspect ratio | 4:3 |
| Controller | ST7272A |
| Operating temp. (°C) | -30 ~ 85 |
| Storage temp. (°C) | -30 ~ 85 |
| Active area (mm) | 70.08x52.56 |
| Outline Dimensions (mm) | 76.84x63.84 |
| Manufacturer | Winstar |

Review product
Winstar
WF35XTWACDNN0
| Size (inch) | 3.5 |
| Resolution | 320x240 |
| Brightness (cd/m²) | 500 |
| Interface | RGB |
| Viewing Direction | Full |
| Touch Panel | None |
| Aspect ratio | 4:3 |
| Controller | ST7272A |
| Operating temp. (°C) | -30 ~ 85 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 85 |
| Active area (mm) | 70.08x52.56 |
| Outline Dimensions (mm) | 76.84x63.84 |
| Manufacturer | Winstar |

Review product
Winstar
WEO025664DWPP3N00001
| Size (inch) | 3.55 |
| Resolution | 256x64 |
| Interface | SPI, 6800, 8080 |
| Controller | SSD1322 |
| Voltage | 2.4V, 3.3V, 16V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 85 |
| Active area (mm) | 87.52x21.28 |
| Outline Dimensions (mm) | 99.2x33.5x2.01 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | White |

Review product
Winstar
WEO025664EWPP3N00000
| Size (inch) | 3.55 |
| Resolution | 256x64 |
| Interface | I²C, SPI, 6800, 8080 |
| Controller | SSD1363 |
| Voltage | 3V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 85 |
| Active area (mm) | 87.52x21.28 |
| Outline Dimensions (mm) | 99.2x33.5x2.01 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | White |

Review product
Winstar
WEO025664DWPP3D00000
| Size (inch) | 3.55 |
| Resolution | 256x64 |
| Interface | SPI, 6800, 8080 |
| Controller | SSD1322, FT6336U |
| Voltage | 3V, 3.3V |
| Operating temp. (°C) | -20 ~ 70 |
| Storage temp. (°C) | -30 ~ 80 |
| Active area (mm) | 87.52x21.28 |
| Outline Dimensions (mm) | 100.4x36.1x3.34 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | White |

Review product
Winstar
WF35LTIACDNT0
| Size (inch) | 3.6 |
| Resolution | 320x240 |
| Brightness (cd/m²) | 300 |
| Interface | RGB |
| Viewing Direction | 12:00 |
| Touch Panel | Resistive |
| Contrast | 350 |
| Aspect ratio | 4:3 |
| Controller | None |
| Operating temp. (°C) | -30 ~ 80 |
| Outline Dimensions (mm) | 76.9x63.9x5.36 |
| Manufacturer | Winstar |
| Mounting Frame | No |

Review product
Winstar
WEH001602HBPP5N00100
| Size (inch) | 3.66 |
| Interface | SPI, 6800, 8080 |
| Controller | WS0010-TX |
| Voltage | 5V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 85 |
| Active area (mm) | 91.14x18.98 |
| Outline Dimensions (mm) | 122.0x44.0x10.0 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | Blue |

Review product
Winstar
WEH001602HGPP5N00100
| Size (inch) | 3.66 |
| Interface | SPI, 6800, 8080 |
| Controller | WS0010-TX |
| Voltage | 5V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 85 |
| Active area (mm) | 91.14x18.98 |
| Outline Dimensions (mm) | 122.0x44.0x10.0 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | Green |

Review product
Winstar
WEH001602HLPP5N00100
| Size (inch) | 3.66 |
| Interface | 6800, 8080 |
| Controller | WS0010 |
| Voltage | 5V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Active area (mm) | 91.14x18.98 |
| Outline Dimensions (mm) | 122.0x44.0x10.0 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | Yellow |

Review product
Winstar
WEH001602HWPP5N00100
| Size (inch) | 3.66 |
| Interface | 6800, 8080 |
| Controller | WS0010 |
| Voltage | 5V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Active area (mm) | 91.14x18.98 |
| Outline Dimensions (mm) | 122.0x44.0x10.0 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | White |

Review product
| Size (inch) | 3.7 |
| Resolution | 240x960 |
| Brightness (cd/m²) | 400 |
| Viewing Direction | Full |
| Aspect ratio | 4:1 |
| Operating temp. (°C) | -20 ~ 70 |
| Storage temp. (°C) | -30 ~ 80 |
| Active area (mm) | 22.9x91.4 |
| Outline Dimensions (mm) | 38.0x116.0x9.3 |
| Manufacturer | DWIN |

Review product
| Size (inch) | 3.7 |
| Resolution | 240x960 |
| Brightness (cd/m²) | 300 |
| Viewing Direction | Full |
| Touch Panel | Resistive |
| Aspect ratio | 4:1 |
| Operating temp. (°C) | -20 ~ 70 |
| Storage temp. (°C) | -30 ~ 80 |
| Active area (mm) | 22.9x91.4 |
| Outline Dimensions (mm) | 38.0x116.0x11.0 |
| Manufacturer | DWIN |

Review product
| Size (inch) | 3.7 |
| Resolution | 240x960 |
| Brightness (cd/m²) | 350 |
| Viewing Direction | Full |
| Touch Panel | Capacitive |
| Aspect ratio | 4:1 |
| Operating temp. (°C) | -20 ~ 70 |
| Storage temp. (°C) | -30 ~ 80 |
| Active area (mm) | 22.9x91.4 |
| Outline Dimensions (mm) | 38.0x116.0x11.0 |
| Manufacturer | DWIN |

Review product
Winstar
WEG010016JLPP5N00100
| Size (inch) | 3.84 |
| Resolution | 100x16 |
| Interface | 6800, 8080 |
| Touch Panel | None |
| Controller | WS0010 |
| Voltage | 5V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Active area (mm) | 95.94x17.86 |
| Outline Dimensions (mm) | 122.0x44.0x10.0 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | Yellow |

Review product
Winstar
WEG010016JBPP5N00100
| Size (inch) | 3.84 |
| Resolution | 100x16 |
| Interface | SPI, 6800, 8080 |
| Controller | WS0010-TX |
| Voltage | 5V |
| Operating temp. (°C) | -40 ~ 80 |
| Storage temp. (°C) | -40 ~ 85 |
| Active area (mm) | 95.94×17.86 |
| Outline Dimensions (mm) | 122.0×44.0×10.0 |
| Manufacturer | Winstar |
| Content Color | Blue |