2893 wyników

Zobacz produkt
Riverdi
RVT101HVBNWCA0
| Rozmiar (cale) | 10.1 |
| Rozdzielczość | 1280x800 |
| Jasność (cd/m²) | 800 |
| Interfejs | SPI |
| Kierunek widzenia | Pełny |
| Panel dotykowy | Pojemnościowy |
| Kontrast | 1000 |
| Proporcje | 16:10 |
| Kontroler | BT817Q (EVE4) |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 257.96x168.6x14.28 |
| Cechy specjalne | aTouch |
| Producent | Riverdi |
| Ramka montażowa | Nie |

Zobacz produkt
| Rozmiar (cale) | 10.1 |
| Rozdzielczość | 1280x800 |
| Jasność (cd/m²) | 350 |
| Interfejs | LVDS |
| Proporcje | 16:10 |
| Kontroler | T5L2 |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 216.96x135.60 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 251.56x155.32x13.20 |
| Producent | DWIN |

Zobacz produkt
| Rozmiar (cale) | 10.1 |
| Rozdzielczość | 1280x800 |
| Jasność (cd/m²) | 300 |
| Interfejs | LVDS |
| Panel dotykowy | Pojemnościowy |
| Proporcje | 16:10 |
| Kontroler | T5L2 |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 216.96x135.60 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 251.56x155.32x15.70 |
| Producent | DWIN |

Zobacz produkt
| Rozmiar (cale) | 10.1 |
| Rozdzielczość | 1280x800 |
| Jasność (cd/m²) | 300 |
| Interfejs | LVDS |
| Proporcje | 16:10 |
| Kontroler | T5L2 |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 216.96x135.60 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 251.56x155.32x15.10 |
| Producent | DWIN |

Zobacz produkt
| Rozmiar (cale) | 10.1 |
| Rozdzielczość | 800x1280 |
| Jasność (cd/m²) | 250 |
| Interfejs | MIPI |
| Kierunek widzenia | Pełny |
| Panel dotykowy | Rezystancyjny |
| Proporcje | 16:10 |
| Kontroler | T5L2 |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 216.58x135.36 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 237.62x165.23 |
| Producent | DWIN |

Zobacz produkt
| Rozmiar (cale) | 10.1 |
| Rozdzielczość | 1280x800 |
| Jasność (cd/m²) | 1000 |
| Interfejs | RS232 |
| Kierunek widzenia | Pełny |
| Proporcje | 16:10 |
| Kontroler | T5L2 |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 85 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 85 |
| Obszar aktywny (mm) | 216.96x135.60 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 251.60x155.30x21.20 |
| Producent | DWIN |

Zobacz produkt
| Rozmiar (cale) | 10.1 |
| Rozdzielczość | 1280x800 |
| Jasność (cd/m²) | 550 |
| Interfejs | RS232 |
| Kierunek widzenia | Pełny |
| Proporcje | 16:10 |
| Kontroler | T5L2 |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 85 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 85 |
| Obszar aktywny (mm) | 216.96x135.60 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 251.60x155.30x23.10 |
| Producent | DWIN |

Zobacz produkt
| Rozmiar (cale) | 10.1 |
| Rozdzielczość | 800x1280 |
| Jasność (cd/m²) | 250 |
| Interfejs | MIPI |
| Kierunek widzenia | Pełny |
| Panel dotykowy | Pojemnościowy |
| Proporcje | 16:10 |
| Kontroler | T5L2 |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 216.58x135.36 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 237.62x165.23 |
| Producent | DWIN |

Zobacz produkt
Innolux
G101ICE-JN1
| Rozmiar (cale) | 10.1 |
| Rozdzielczość | 1280x800 |
| Jasność (cd/m²) | 420 |
| Interfejs | MIPI |
| Kierunek widzenia | Pełny |
| Kontrast | 1000 |
| Proporcje | 16:10 |
| Temperatura pracy (°C) | 0 ~ 50 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -20 ~ 60 |
| Obszar aktywny (mm) | 216.576x135.36 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 141.86x228.06 |
| Producent | Innolux |
| Ramka montażowa | Nie |

Zobacz produkt
| Rozmiar (cale) | 10.1 |
| Rozdzielczość | 1280x800 |
| Jasność (cd/m²) | 350 |
| Interfejs | RS232 |
| Panel dotykowy | Pojemnościowy |
| Proporcje | 16:10 |
| Kontroler | T5L2 |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 216.96x135.60 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 251.56x155.32x15.70 |
| Producent | DWIN |

Zobacz produkt
| Rozmiar (cale) | 10.1 |
| Rozdzielczość | 1280x800 |
| Jasność (cd/m²) | 300 |
| Interfejs | RS232 |
| Panel dotykowy | Rezystancyjny |
| Proporcje | 16:10 |
| Kontroler | T5L2 |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 216.96x135.60 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 251.56x155.32x15.10 |
| Producent | DWIN |

Zobacz produkt
| Rozmiar (cale) | 10.1 |
| Interfejs | USB, RS232 |
| Proporcje | 4:3 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 235.00 x 145.80 x 1.4 |
| Producent | AMT |

Zobacz produkt
Riverdi
RVT101HVUNWC00-B
| Rozmiar (cale) | 10.1 |
| Rozdzielczość | 1280x800 |
| Jasność (cd/m²) | 850 |
| Interfejs | USB-C |
| Kierunek widzenia | Pełny |
| Panel dotykowy | Pojemnościowy |
| Typ matrycy | IPS |
| Kontrast | 800 |
| Proporcje | 16:10 |
| Kontroler | LT7911D, ILI2132A |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 216.96x135.60 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 257.96x168.60 |
| Cechy specjalne | Optyczne klejenie |
| Producent | Riverdi |
| Ramka montażowa | Nie |

Zobacz produkt
Riverdi
RVT101HVDNWCA0
| Rozmiar (cale) | 10.1 |
| Rozdzielczość | 1280x800 |
| Jasność (cd/m²) | 800 |
| Interfejs | MIPI |
| Kierunek widzenia | Pełny |
| Panel dotykowy | Pojemnościowy |
| Typ matrycy | IPS |
| Kontrast | 1000 |
| Proporcje | 16:10 |
| Kontroler | SN65DSI83 |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 216.96x135.60 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 229.46x149.10 |
| Producent | Riverdi |
| Ramka montażowa | Nie |

Zobacz produkt
Riverdi
RVT101HVUNWC00
| Rozmiar (cale) | 10.1 |
| Rozdzielczość | 1280x800 |
| Jasność (cd/m²) | 800 |
| Interfejs | USB-C |
| Kierunek widzenia | Pełny |
| Panel dotykowy | Pojemnościowy |
| Typ matrycy | IPS |
| Kontrast | 800 |
| Proporcje | 16:10 |
| Kontroler | LT7911D, ILI2132A |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 216.96x135.60 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 257.96x168.60 |
| Producent | Riverdi |
| Ramka montażowa | Nie |

Zobacz produkt
Winstar
WF101KTYAPLNT0
| Rozmiar (cale) | 10.1 |
| Rozdzielczość | 1280x800 |
| Jasność (cd/m²) | 250 |
| Interfejs | LVDS |
| Kierunek widzenia | Pełny |
| Panel dotykowy | Rezystancyjny |
| Proporcje | 16:10 |
| Kontroler | EK79202B1 |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 216.96x135.6 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 229.34x148.98 |
| Producent | Winstar |

Zobacz produkt
Winstar
WF101LSYFPLHGV
| Rozmiar (cale) | 10.1 |
| Rozdzielczość | 1280x800 |
| Jasność (cd/m²) | 900 |
| Interfejs | HDMI, USB |
| Kierunek widzenia | Pełny |
| Panel dotykowy | Pojemnościowy |
| Proporcje | 16:10 |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 216.96x135.6 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 257.96x168.6 |
| Producent | Winstar |

Zobacz produkt
Riverdi
RVT101HVUNWCA0
| Rozmiar (cale) | 10.1 |
| Rozdzielczość | 1280x800 |
| Jasność (cd/m²) | 800 |
| Interfejs | USB-C |
| Kierunek widzenia | Pełny |
| Panel dotykowy | Pojemnościowy |
| Typ matrycy | IPS |
| Kontrast | 800 |
| Proporcje | 16:10 |
| Kontroler | LT7911D, ILI2132A |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 216.96x135.60 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 229.46x149.10 |
| Producent | Riverdi |
| Ramka montażowa | Nie |

Zobacz produkt
AUO
G101EVN03.1
| Rozmiar (cale) | 10.1 |
| Rozdzielczość | 1280x800 |
| Jasność (cd/m²) | 1000 |
| Interfejs | LVDS |
| Kierunek widzenia | Pełny |
| Panel dotykowy | Brak |
| Kontrast | 1300 |
| Proporcje | 16:10 |
| Kontroler | Brak |
| Temperatura pracy (°C) | -30 ~ 70 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 227.69 x 148.31 x 7.75 |
| Producent | AUO |
| Ramka montażowa | Nie |

Zobacz produkt
| Rozmiar (cale) | 10.1 |
| Rozdzielczość | 1024x600 |
| Jasność (cd/m²) | 550 |
| Interfejs | I²C, RGB, RS232, TTL |
| Kierunek widzenia | 6:00, 12:00 |
| Proporcje | 16:9 |
| Kontroler | T5L2 |
| Temperatura pracy (°C) | 0 ~ 50 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -20 ~ 60 |
| Obszar aktywny (mm) | 222.72x125.30 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 236.00x144.00 |
| Producent | DWIN |
| Ramka montażowa | Tak |

Zobacz produkt
Riverdi
RVT101HVBNWN00
| Rozmiar (cale) | 10.1 |
| Rozdzielczość | 1280x800 |
| Jasność (cd/m²) | 1000 |
| Interfejs | SPI |
| Kierunek widzenia | Pełny |
| Kontrast | 1000 |
| Proporcje | 16:10 |
| Kontroler | BT817Q (EVE4) |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 229.46x149.1x10.82 |
| Producent | Riverdi |
| Ramka montażowa | Nie |

Zobacz produkt
Riverdi
RVT101HVBFWCA0
| Rozmiar (cale) | 10.1 |
| Rozdzielczość | 1280x800 |
| Jasność (cd/m²) | 800 |
| Interfejs | SPI |
| Kierunek widzenia | Pełny |
| Panel dotykowy | Pojemnościowy |
| Kontrast | 1000 |
| Proporcje | 16:10 |
| Kontroler | BT817Q (EVE4) |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 257.96x168.6x14.28 |
| Cechy specjalne | aTouch |
| Producent | Riverdi |
| Ramka montażowa | Tak |

Zobacz produkt
Riverdi
RVT101HVHNWCA0
| Rozmiar (cale) | 10.1 |
| Rozdzielczość | 1280x800 |
| Jasność (cd/m²) | 800 |
| Interfejs | HDMI |
| Kierunek widzenia | Pełny |
| Panel dotykowy | Pojemnościowy |
| Kontrast | 1000 |
| Proporcje | 16:10 |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 229.46x149.1x22.4 |
| Producent | Riverdi |
| Ramka montażowa | Tak |

Zobacz produkt
| Rozmiar (cale) | 10.1 |
| Rozdzielczość | 1024x600 |
| Jasność (cd/m²) | 200 |
| Interfejs | HDMI, USB, Ethernet |
| Kierunek widzenia | 6:00, 12:00 |
| Proporcje | 16:9 |
| Kontroler | RK3566 |
| Temperatura pracy (°C) | -10 ~ 60 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -20 ~ 70 |
| Obszar aktywny (mm) | 222.72x125.28 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 257.81x148.08 |
| Łączność | 4g modem slot, Ethernet, Wi-Fi |
| Producent | DWIN |
| Ramka montażowa | Nie |
| System operacyjny | Android |