2893 wyników

Zobacz produkt
Winstar
WF52ATLASDNGA
| Rozmiar (cale) | 5.2 |
| Rozdzielczość | 480x128 |
| Jasność (cd/m²) | 400 |
| Interfejs | I²C, RGB |
| Kierunek widzenia | 6:00 |
| Panel dotykowy | Pojemnościowy |
| Proporcje | 15:4 |
| Kontroler | ST7252 |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 127.152x33.9072 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 140.4x49.87 |
| Producent | Winstar |

Zobacz produkt
Winstar
WF52BTIASDNG0
| Rozmiar (cale) | 5.2 |
| Rozdzielczość | 480x128 |
| Jasność (cd/m²) | 400 |
| Interfejs | I²C, RGB |
| Kierunek widzenia | 12:00 |
| Panel dotykowy | Pojemnościowy |
| Proporcje | 15:4 |
| Kontroler | ST7252 |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 127.152x33.9072 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 140.4x49.87 |
| Producent | Winstar |

Zobacz produkt
Winstar
WF52ATLASDNN0
| Rozmiar (cale) | 5.2 |
| Rozdzielczość | 480x128 |
| Jasność (cd/m²) | 500 |
| Interfejs | RGB |
| Kierunek widzenia | 6:00 |
| Panel dotykowy | Brak |
| Proporcje | 15:4 |
| Kontroler | ST7252 |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 127.152x33.9072 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 140.4x49.87 |
| Producent | Winstar |

Zobacz produkt
Winstar
WF52BTIASDNN0
| Rozmiar (cale) | 5.2 |
| Rozdzielczość | 480x128 |
| Jasność (cd/m²) | 500 |
| Interfejs | RGB |
| Kierunek widzenia | 12:00 |
| Panel dotykowy | Brak |
| Proporcje | 15:4 |
| Kontroler | ST7252 |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 127.152x33.9072 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 140.4x49.87 |
| Producent | Winstar |

Zobacz produkt
Winstar
WF52QSZBSDBN0
| Rozmiar (cale) | 5.2 |
| Rozdzielczość | 480x128 |
| Jasność (cd/m²) | 850 |
| Interfejs | 8080 |
| Kierunek widzenia | 6:00 |
| Panel dotykowy | Brak |
| Proporcje | 15:4 |
| Kontroler | SSD1963 |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 127.152x33.9072 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 180.0x65.0 |
| Producent | Winstar |

Zobacz produkt
Winstar
WF52ASZASDNG0
| Rozmiar (cale) | 5.2 |
| Rozdzielczość | 480x128 |
| Jasność (cd/m²) | 700 |
| Interfejs | RGB |
| Kierunek widzenia | 6:00 |
| Panel dotykowy | Pojemnościowy |
| Proporcje | 15:4 |
| Kontroler | ST7252 |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 127.152x33.9072 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 140.4x49.87 |
| Producent | Winstar |

Zobacz produkt
Winstar
WF52ASZASDNN0
| Rozmiar (cale) | 5.2 |
| Rozdzielczość | 480x128 |
| Jasność (cd/m²) | 850 |
| Interfejs | RGB |
| Kierunek widzenia | 6:00 |
| Panel dotykowy | Brak |
| Proporcje | 15:4 |
| Kontroler | ST7252 |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 127.152x33.9072 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 140.4x49.87 |
| Producent | Winstar |

Zobacz produkt
Winstar
WF52ASZFSDHGV
| Rozmiar (cale) | 5.2 |
| Rozdzielczość | 480x128 |
| Jasność (cd/m²) | 700 |
| Interfejs | HDMI |
| Kierunek widzenia | 6:00 |
| Panel dotykowy | Pojemnościowy |
| Proporcje | 15:4 |
| Kontroler | TFP401 |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 127.152x33.9072 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 180.0x75.8 |
| Producent | Winstar |

Zobacz produkt
Winstar
WF52ATLASDNG0
| Rozmiar (cale) | 5.2 |
| Rozdzielczość | 480x128 |
| Jasność (cd/m²) | 400 |
| Interfejs | RGB |
| Kierunek widzenia | 6:00 |
| Panel dotykowy | Pojemnościowy |
| Proporcje | 15:4 |
| Kontroler | ST7252 |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 127.152x33.9072 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 140.4x49.87 |
| Producent | Winstar |

Zobacz produkt
Winstar
WF52ASLASDNG0
| Rozmiar (cale) | 5.2 |
| Rozdzielczość | 480x128 |
| Jasność (cd/m²) | 880 |
| Interfejs | RGB |
| Kierunek widzenia | 6:00 |
| Panel dotykowy | Pojemnościowy |
| Proporcje | 15:4 |
| Kontroler | ST7252 |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 127.152x33.9072 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 140.4x49.87 |
| Producent | Winstar |

Zobacz produkt
Winstar
WEX025664DLAP3N00000
| Rozmiar (cale) | 5.5 |
| Rozdzielczość | 256x64 |
| Interfejs | SPI, 6800, 8080 |
| Kontroler | SSD1322 |
| Napięcie | 3V, 3.3V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 85 |
| Obszar aktywny (mm) | 135.65x33.89 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 146x45x2.05 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Żółty |

Zobacz produkt
Winstar
WEN025664DWAP3N00000
| Rozmiar (cale) | 5.5 |
| Rozdzielczość | 256x64 |
| Interfejs | SPI, 6800, 8080 |
| Panel dotykowy | Brak |
| Kontroler | SSD1322 |
| Napięcie | 3V |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 147.0x59x2.5 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Biały |

Zobacz produkt
Winstar
WEX025664DGAP3N00000
| Rozmiar (cale) | 5.5 |
| Rozdzielczość | 256x64 |
| Interfejs | SPI, 6800, 8080 |
| Kontroler | SSD1322 |
| Napięcie | 3V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 85 |
| Obszar aktywny (mm) | 135.65x33.89 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 146x45x2.01 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Zielony |

Zobacz produkt
Winstar
WEN025664DWPP3D00000
| Rozmiar (cale) | 5.5 |
| Rozdzielczość | 256x64 |
| Interfejs | SPI, 6800, 8080 |
| Panel dotykowy | Pojemnościowy |
| Kontroler | SSD1322 |
| Napięcie | 3V |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 147.0x59x2.5 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Biały |

Zobacz produkt
Winstar
WEX025664DLPP3N00000
| Rozmiar (cale) | 5.5 |
| Rozdzielczość | 256x64 |
| Interfejs | SPI, 8080 |
| Panel dotykowy | Brak |
| Kontroler | SSD1322 |
| Napięcie | 3V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 135.65x33.89 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 146.0x45.0x2.05 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Żółty |

Zobacz produkt
Winstar
WEX025664DWPP3N00000
| Rozmiar (cale) | 5.5 |
| Rozdzielczość | 256x64 |
| Interfejs | SPI, 6800, 8080 |
| Napięcie | 3V, 3.3V |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 135.65x33.89 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 146.0x45.0x2.05 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Biały |

Zobacz produkt
| Rozmiar (cale) | 5.6 |
| Rozdzielczość | 640x480 |
| Jasność (cd/m²) | 400 |
| Panel dotykowy | Rezystancyjny |
| Proporcje | 4:3 |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 112.9x84.7 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 144.8x110.2x17.3 |
| Producent | DWIN |

Zobacz produkt
| Rozmiar (cale) | 5.6 |
| Rozdzielczość | 640x480 |
| Jasność (cd/m²) | 500 |
| Interfejs | RGB |
| Panel dotykowy | Rezystancyjny |
| Proporcje | 4:3 |
| Kontroler | T5L0 |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 112.90x84.67 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 144.8x110.2x17.1 |
| Ramka montażowa | Tak |

Zobacz produkt
Innolux
AT056TN53 V.1
| Rozmiar (cale) | 5.6 |
| Rozdzielczość | 640x480 |
| Jasność (cd/m²) | 350 |
| Interfejs | RGB |
| Typ matrycy | TN |
| Proporcje | 4:3 |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Producent | Innolux |

Zobacz produkt
| Rozmiar (cale) | 5.6 |
| Rozdzielczość | 640x480 |
| Jasność (cd/m²) | 450 |
| Interfejs | RGB |
| Proporcje | 4:3 |
| Kontroler | T5L0 |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 112.9x84.7 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 144.8x110.2x17.5 |
| Producent | DWIN |

Zobacz produkt
| Rozmiar (cale) | 5.6 |
| Rozdzielczość | 640x480 |
| Jasność (cd/m²) | 250 |
| Interfejs | RGB |
| Kierunek widzenia | Pełny |
| Panel dotykowy | Rezystancyjny |
| Proporcje | 4:3 |
| Kontroler | T5L1 |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 112.90x84.67 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 144.8x110.2x18.7 |
| Producent | DWIN |
| Ramka montażowa | Tak |

Zobacz produkt
| Rozmiar (cale) | 5.6 |
| Rozdzielczość | 640x480 |
| Jasność (cd/m²) | 400 |
| Interfejs | RGB |
| Panel dotykowy | Rezystancyjny |
| Proporcje | 4:3 |
| Kontroler | T5L0 |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 112.90x84.67 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 144.8x110.2 |
| Producent | DWIN |
| Ramka montażowa | Tak |

Zobacz produkt
| Rozmiar (cale) | 5.6 |
| Rozdzielczość | 640x480 |
| Jasność (cd/m²) | 250 |
| Interfejs | RGB |
| Panel dotykowy | Pojemnościowy |
| Proporcje | 4:3 |
| Kontroler | T5L1 |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 112.90x84.67 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 144.8x110.2x18.7 |
| Producent | DWIN |
| Ramka montażowa | Tak |

Zobacz produkt
| Rozmiar (cale) | 5.6 |
| Rozdzielczość | 640x480 |
| Jasność (cd/m²) | 500 |
| Interfejs | RGB |
| Kierunek widzenia | Pełny |
| Proporcje | 4:3 |
| Kontroler | T5L0 |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 112.9x84.7 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 144.8x110.2x15.7 |
| Producent | DWIN |