2893 wyników

Zobacz produkt
| Rozmiar (cale) | 4.3 |
| Rozdzielczość | 480x800 |
| Jasność (cd/m²) | 800 |
| Interfejs | I²C, RGB, RS232, TTL |
| Kierunek widzenia | 6:00, 12:00 |
| Proporcje | 5:3 |
| Kontroler | T5L0 |
| Temperatura pracy (°C) | 0 ~ 50 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -20 ~ 60 |
| Obszar aktywny (mm) | 93.60x56.16 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 106.50x68.30 |
| Producent | DWIN |
| Ramka montażowa | Tak |

Zobacz produkt
Winstar
WL0F00043000UNFAAEA00
| Rozmiar (cale) | 4.3 |
| Rozdzielczość | 480x272 |
| Jasność (cd/m²) | 480 |
| Interfejs | UART |
| Kierunek widzenia | 12:00 |
| Proporcje | 16:9 |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 95.04x53.856 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 125.5x67.2x9.35 |
| Producent | Winstar |
| Ramka montażowa | Nie |

Zobacz produkt
Winstar
WL0F00043000WGAACSA00
| Rozmiar (cale) | 4.3 |
| Rozdzielczość | 480x272 |
| Jasność (cd/m²) | 400 |
| Interfejs | CAN |
| Kierunek widzenia | Pełny |
| Proporcje | 16:9 |
| Temperatura pracy (°C) | -30 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 95.04x53.856 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 119.3x67.2x13 |
| Producent | Winstar |
| Ramka montażowa | Nie |

Zobacz produkt
Winstar
WL0F00043000WGFAASA00
| Rozmiar (cale) | 4.3 |
| Rozdzielczość | 480x272 |
| Jasność (cd/m²) | 400 |
| Interfejs | UART |
| Kierunek widzenia | Pełny |
| Proporcje | 16:9 |
| Temperatura pracy (°C) | -30 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 95.04x53.856 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 119.3x67.2x13 |
| Producent | Winstar |
| Ramka montażowa | Nie |

Zobacz produkt
Winstar
WF43QTIBEDBTD
| Rozmiar (cale) | 4.3 |
| Rozdzielczość | 480x272 |
| Jasność (cd/m²) | 350 |
| Interfejs | 8080 |
| Kierunek widzenia | 12:00 |
| Panel dotykowy | Rezystancyjny |
| Proporcje | 16:9 |
| Kontroler | SSD1963 |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 95.04x53.856 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 106.7x83.98 |
| Producent | Winstar |

Zobacz produkt
Winstar
WF43UTIAEDNN0
| Rozmiar (cale) | 4.3 |
| Rozdzielczość | 480x272 |
| Jasność (cd/m²) | 600 |
| Interfejs | RGB |
| Kierunek widzenia | 12:00 |
| Panel dotykowy | Brak |
| Proporcje | 16:9 |
| Kontroler | ST7282-G4-1L |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 95.04x53.856 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 105.5x67.2 |
| Producent | Winstar |

Zobacz produkt
Winstar
WF43VSIAEDNGA
| Rozmiar (cale) | 4.3 |
| Rozdzielczość | 480x272 |
| Jasność (cd/m²) | 800 |
| Interfejs | RGB |
| Kierunek widzenia | 12:00 |
| Panel dotykowy | Pojemnościowy |
| Proporcje | 16:9 |
| Kontroler | ST7282 |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 95.04x53.856 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 105.5x67.2 |
| Producent | Winstar |

Zobacz produkt
Riverdi
RVT4.3B480272CNWC81
| Rozmiar (cale) | 4.3 |
| Rozdzielczość | 480x272 |
| Jasność (cd/m²) | 500 |
| Interfejs | SPI |
| Kierunek widzenia | 12:00 |
| Panel dotykowy | Pojemnościowy |
| Typ matrycy | TN |
| Kontrast | 400 |
| Proporcje | 16:9 |
| Kontroler | FT801, FT5446DQS |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 96.54x55.36 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 104.0x65.4mm |
| Cechy specjalne | EVE1, aTouch |
| Producent | Riverdi |
| Ramka montażowa | Nie |

Zobacz produkt
Riverdi
RVT4.3B480272CNWN00
| Rozmiar (cale) | 4.3 |
| Rozdzielczość | 480x272 |
| Jasność (cd/m²) | 550 |
| Interfejs | SPI |
| Kierunek widzenia | 12:00 |
| Typ matrycy | TN |
| Kontrast | 400 |
| Proporcje | 16:9 |
| Kontroler | FT801, FT5446DQS |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 96.54x55.36 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 104.0x65.4mm |
| Cechy specjalne | EVE1 |
| Producent | Riverdi |
| Ramka montażowa | Nie |

Zobacz produkt
Riverdi
RVT43ALBFWC00
| Rozmiar (cale) | 4.3 |
| Rozdzielczość | 480x272 |
| Jasność (cd/m²) | 500 |
| Interfejs | SPI |
| Kierunek widzenia | 12:00 |
| Panel dotykowy | Pojemnościowy |
| Typ matrycy | TN |
| Kontrast | 400 |
| Proporcje | 16:9 |
| Kontroler | BT815, FT5446DQS |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 96.54x55.36 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 104.0x65.4mm |
| Cechy specjalne | EVE3, aTouch |
| Producent | Riverdi |
| Ramka montażowa | Tak |

Zobacz produkt
Riverdi
RVT43ALBFWN00
| Rozmiar (cale) | 4.3 |
| Rozdzielczość | 480x272 |
| Jasność (cd/m²) | 550 |
| Interfejs | SPI |
| Kierunek widzenia | 12:00 |
| Typ matrycy | TN |
| Kontrast | 400 |
| Proporcje | 16:9 |
| Kontroler | BT816 |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 96.54x55.36 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 104.0x65.4mm |
| Cechy specjalne | EVE3 |
| Producent | Riverdi |
| Ramka montażowa | Tak |

Zobacz produkt
Riverdi
RVT43ALBFWR00
| Rozmiar (cale) | 4.3 |
| Rozdzielczość | 480x272 |
| Jasność (cd/m²) | 440 |
| Interfejs | SPI |
| Kierunek widzenia | 12:00 |
| Panel dotykowy | Rezystancyjny |
| Typ matrycy | TN |
| Kontrast | 400 |
| Proporcje | 16:9 |
| Kontroler | BT816 |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 96.54x55.36 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 104.0x65.4mm |
| Cechy specjalne | EVE3 |
| Producent | Riverdi |
| Ramka montażowa | Tak |

Zobacz produkt
Riverdi
RVT4.3B480272CFWN00
| Rozmiar (cale) | 4.3 |
| Rozdzielczość | 480x272 |
| Jasność (cd/m²) | 550 |
| Interfejs | SPI |
| Kierunek widzenia | 12:00 |
| Typ matrycy | TN |
| Kontrast | 400 |
| Proporcje | 16:9 |
| Kontroler | FT800 |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 96.54x55.36 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 104.0x65.4mm |
| Cechy specjalne | EVE1 |
| Producent | Riverdi |
| Ramka montażowa | Tak |

Zobacz produkt
Winstar
WF43XTWAGDNN0
| Rozmiar (cale) | 4.3 |
| Rozdzielczość | 800x480 |
| Jasność (cd/m²) | 600 |
| Interfejs | RGB |
| Panel dotykowy | Brak |
| Proporcje | 16:9 |
| Kontroler | HX8264, HX8664 |
| Temperatura pracy (°C) | -30 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 95.04x53.856 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 105.5x67.2 |
| Producent | Winstar |

Zobacz produkt
Winstar
WF43WTWAESNN0
| Rozmiar (cale) | 4.3 |
| Rozdzielczość | 480x272 |
| Jasność (cd/m²) | 500 |
| Interfejs | SPI |
| Kierunek widzenia | Pełny |
| Panel dotykowy | Brak |
| Proporcje | 16:9 |
| Kontroler | NV3041A-01 |
| Temperatura pracy (°C) | -30 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 95.04x53.856 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 105.5x67.2 |
| Producent | Winstar |

Zobacz produkt
Winstar
WF43WTYFEDBN0
| Rozmiar (cale) | 4.3 |
| Rozdzielczość | 480x272 |
| Jasność (cd/m²) | 500 |
| Interfejs | 8080 |
| Kierunek widzenia | Pełny |
| Panel dotykowy | Brak |
| Proporcje | 16:9 |
| Kontroler | SSD1963 |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 95.04x53.856 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 105.5x67.2 |
| Producent | Winstar |

Zobacz produkt
Winstar
WF43XSWAGDNN0
| Rozmiar (cale) | 4.3 |
| Rozdzielczość | 800x480 |
| Jasność (cd/m²) | 1100 |
| Interfejs | RGB |
| Kierunek widzenia | Pełny |
| Panel dotykowy | Brak |
| Proporcje | 16:9 |
| Kontroler | HX8264, HX8664 |
| Temperatura pracy (°C) | -30 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 95.04x53.856 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 105.5x67.2 |
| Producent | Winstar |

Zobacz produkt
Winstar
WF43WSYFEDHGV
| Rozmiar (cale) | 4.3 |
| Rozdzielczość | 480x272 |
| Jasność (cd/m²) | 800 |
| Interfejs | HDMI |
| Kierunek widzenia | Pełny |
| Panel dotykowy | Pojemnościowy |
| Proporcje | 16:9 |
| Kontroler | TFP401 |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 95.04x53.856 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 105.5x84.2 |
| Producent | Winstar |

Zobacz produkt
Winstar
WF43GTIAEDNGD
| Rozmiar (cale) | 4.3 |
| Rozdzielczość | 480x272 |
| Jasność (cd/m²) | 400 |
| Interfejs | RGB |
| Kierunek widzenia | 12:00 |
| Panel dotykowy | Pojemnościowy |
| Proporcje | 16:9 |
| Kontroler | ILI6480B |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 95.04x53.86 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 105.5x67.2 |
| Producent | Winstar |

Zobacz produkt
Winstar
WF43QTIBEDBND
| Rozmiar (cale) | 4.3 |
| Rozdzielczość | 480x272 |
| Jasność (cd/m²) | 500 |
| Interfejs | 8080 |
| Kierunek widzenia | 12:00 |
| Panel dotykowy | Brak |
| Proporcje | 16:9 |
| Kontroler | SSD1963 |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 95.04x53.856 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 106.7x69.6 |
| Producent | Winstar |

Zobacz produkt
Winstar
WFN0460B2T0YADNT000
| Rozmiar (cale) | 4.6 |
| Rozdzielczość | 800x320 |
| Jasność (cd/m²) | 350 |
| Interfejs | RGB |
| Kierunek widzenia | Pełny |
| Panel dotykowy | Rezystancyjny |
| Proporcje | 16:9 |
| Kontroler | ST7262 |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 108.0x43.2 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 120.7x56.16 |
| Producent | Winstar |

Zobacz produkt
Winstar
WFN0460B2S0YADNC000
| Rozmiar (cale) | 4.6 |
| Rozdzielczość | 800x320 |
| Jasność (cd/m²) | 850 |
| Interfejs | RGB |
| Kierunek widzenia | Pełny |
| Panel dotykowy | Pojemnościowy |
| Proporcje | 16:9 |
| Kontroler | ST7262 |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 108.0x43.2 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 127.18x66.12 |
| Producent | Winstar |

Zobacz produkt
E-ink
ED047TC2
| Rozmiar (cale) | 4.7 |
| Rozdzielczość | 960x540 |
| Interfejs | SPI |
| Temperatura pracy (°C) | 0 ~ 50 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -25 ~ 70 |
| Obszar aktywny (mm) | 58.32x103.68 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 62.5x113.9x0.812 |
| Producent | E-ink |

Zobacz produkt
E-ink
ET047TC1
| Rozmiar (cale) | 4.7 |
| Rozdzielczość | 960x540 |
| Interfejs | SPI |
| Temperatura pracy (°C) | 0 ~ 50 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -25 ~ 70 |
| Obszar aktywny (mm) | 58.32x103.68 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 62.1x115.2x0.682 |
| Producent | E-ink |