2893 wyników

Zobacz produkt
Winstar
WF43WTYBEDAT0
| Rozmiar (cale) | 4.3 |
| Rozdzielczość | 480x272 |
| Jasność (cd/m²) | 350 |
| Interfejs | MCU |
| Kierunek widzenia | Pełny |
| Panel dotykowy | Rezystancyjny |
| Proporcje | 16:9 |
| Kontroler | SSD1963 |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 95.04x53.86 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 106.7x83.98 |
| Producent | Winstar |
| Ramka montażowa | Tak |

Zobacz produkt
Riverdi
RVT43HLBNWN00
| Rozmiar (cale) | 4.3 |
| Rozdzielczość | 480x272 |
| Jasność (cd/m²) | 1000 |
| Interfejs | SPI |
| Kierunek widzenia | Pełny |
| Kontrast | 1000 |
| Proporcje | 16:9 |
| Kontroler | BT817Q (EVE4) |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 105.5x67.2x7.87 |
| Producent | Riverdi |
| Ramka montażowa | Nie |

Zobacz produkt
| Rozmiar (cale) | 4.3 |
| Rozdzielczość | 480x800 |
| Jasność (cd/m²) | 250 |
| Interfejs | MCU |
| Panel dotykowy | Pojemnościowy |
| Proporcje | 16:9 |
| Kontroler | T5L0 |
| Temperatura pracy (°C) | -10 ~ 60 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -20 ~ 70 |
| Obszar aktywny (mm) | 56.16x93.60 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 68.26x109.47x4.45 |
| Producent | DWIN |
| Ramka montażowa | Tak |

Zobacz produkt
DWIN
HDW043_A5001L
| Rozmiar (cale) | 4.3 |
| Rozdzielczość | 480x800 |
| Jasność (cd/m²) | 250 |
| Interfejs | HDMI, USB |
| Proporcje | 5:3 |
| Temperatura pracy (°C) | -10 ~ 60 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -20 ~ 70 |
| Obszar aktywny (mm) | 93.2x55.76 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 143.0x107.0 |
| Producent | DWIN |
| Ramka montażowa | Tak |

Zobacz produkt
Riverdi
RVT43HLBNWCA0
| Rozmiar (cale) | 4.3 |
| Rozdzielczość | 480x272 |
| Jasność (cd/m²) | 800 |
| Interfejs | SPI |
| Kierunek widzenia | Pełny |
| Panel dotykowy | Pojemnościowy |
| Kontrast | 1000 |
| Proporcje | 16:9 |
| Kontroler | BT817Q (EVE4) |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 120.38x79.2x10.73 |
| Cechy specjalne | aTouch |
| Producent | Riverdi |
| Ramka montażowa | Nie |

Zobacz produkt
Riverdi
RVT43HLBNWC00-B
| Rozmiar (cale) | 4.3 |
| Rozdzielczość | 480x272 |
| Jasność (cd/m²) | 850 |
| Interfejs | SPI |
| Kierunek widzenia | Pełny |
| Panel dotykowy | Pojemnościowy |
| Kontrast | 1000 |
| Proporcje | 16:9 |
| Kontroler | BT817Q (EVE4) |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 120.38x79.2x10.3 |
| Cechy specjalne | uxTouch |
| Producent | Riverdi |
| Ramka montażowa | Nie |

Zobacz produkt
Riverdi
RVT43HLBNWC00
| Rozmiar (cale) | 4.3 |
| Rozdzielczość | 480x272 |
| Jasność (cd/m²) | 800 |
| Interfejs | SPI |
| Kierunek widzenia | Pełny |
| Panel dotykowy | Pojemnościowy |
| Kontrast | 1000 |
| Proporcje | 16:9 |
| Kontroler | BT817Q (EVE4) |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 120.38x79.2x10.73 |
| Cechy specjalne | uxTouch |
| Producent | Riverdi |
| Ramka montażowa | Nie |

Zobacz produkt
Riverdi
RVT43HLBFWN00
| Rozmiar (cale) | 4.3 |
| Rozdzielczość | 480x272 |
| Jasność (cd/m²) | 1000 |
| Interfejs | SPI |
| Kierunek widzenia | Pełny |
| Kontrast | 1000 |
| Proporcje | 16:9 |
| Kontroler | BT817Q (EVE4) |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 106.3x83.98x8.4 |
| Producent | Riverdi |
| Ramka montażowa | Tak |

Zobacz produkt
| Rozmiar (cale) | 4.3 |
| Rozdzielczość | 480x272 |
| Jasność (cd/m²) | 1000 |
| Proporcje | 16:9 |
| Kontroler | T5L1 |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 85 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 85 |
| Obszar aktywny (mm) | 95.04x53.86 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 121.93x73.15x12.20 |
| Producent | DWIN |

Zobacz produkt
| Rozmiar (cale) | 4.3 |
| Rozdzielczość | 480x272 |
| Jasność (cd/m²) | 850 |
| Panel dotykowy | Pojemnościowy |
| Proporcje | 16:9 |
| Kontroler | T5L1 |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 85 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 85 |
| Obszar aktywny (mm) | 95.04x53.86 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 121.93x73.15x14.00 |
| Producent | DWIN |

Zobacz produkt
| Rozmiar (cale) | 4.3 |
| Rozdzielczość | 480x272 |
| Jasność (cd/m²) | 750 |
| Panel dotykowy | Rezystancyjny |
| Proporcje | 16:9 |
| Kontroler | T5L1 |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 85 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 85 |
| Obszar aktywny (mm) | 95.04x53.86 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 121.93x73.15x13.70 |
| Producent | DWIN |

Zobacz produkt
Winstar
WF43GSIAEDNGD
| Rozmiar (cale) | 4.3 |
| Rozdzielczość | 480x272 |
| Jasność (cd/m²) | 800 |
| Interfejs | RGB |
| Kierunek widzenia | 12:00 |
| Panel dotykowy | Pojemnościowy |
| Proporcje | 16:9 |
| Kontroler | ILI6480B |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 95.04x53.86 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 105.5x67.2 |
| Producent | Winstar |

Zobacz produkt
Winstar
WF43VTIAEDNT0
| Rozmiar (cale) | 4.3 |
| Rozdzielczość | 480x272 |
| Jasność (cd/m²) | 350 |
| Interfejs | RGB |
| Kierunek widzenia | 12:00 |
| Panel dotykowy | Rezystancyjny |
| Proporcje | 16:9 |
| Kontroler | ST7282-G4-1L |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 95.04x53.856 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 105.5x67.2 |
| Producent | Winstar |

Zobacz produkt
Winstar
WF43VTZAEDNGA
| Rozmiar (cale) | 4.3 |
| Rozdzielczość | 480x272 |
| Jasność (cd/m²) | 300 |
| Interfejs | RGB |
| Kierunek widzenia | 12:00 |
| Panel dotykowy | Pojemnościowy |
| Proporcje | 16:9 |
| Kontroler | ST7282 |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 95.04x53.856 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 105.5x67.2 |
| Producent | Winstar |

Zobacz produkt
Riverdi
RVT4.3A480272CFWC36
| Rozmiar (cale) | 4.3 |
| Rozdzielczość | 480x272 |
| Jasność (cd/m²) | 500 |
| Interfejs | Parallel |
| Kierunek widzenia | 12:00 |
| Panel dotykowy | Pojemnościowy |
| Typ matrycy | TN |
| Kontrast | 400 |
| Proporcje | 16:9 |
| Kontroler | FT5446DQS |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 96.54x55.36 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 104.0x65.4mm |
| Cechy specjalne | aTouch |
| Producent | Riverdi |
| Ramka montażowa | Tak |

Zobacz produkt
Riverdi
RVT4.3A480272TFWN00
| Rozmiar (cale) | 4.3 |
| Rozdzielczość | 480x272 |
| Jasność (cd/m²) | 550 |
| Interfejs | RGB |
| Kierunek widzenia | 12:00 |
| Typ matrycy | TN |
| Kontrast | 400 |
| Proporcje | 16:9 |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 96.54x55.36 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 104.0x65.4mm |
| Producent | Riverdi |
| Ramka montażowa | Tak |

Zobacz produkt
Riverdi
RVT4.3A480272TNWN00
| Rozmiar (cale) | 4.3 |
| Rozdzielczość | 480x272 |
| Jasność (cd/m²) | 550 |
| Interfejs | RGB |
| Kierunek widzenia | 12:00 |
| Typ matrycy | TN |
| Kontrast | 400 |
| Proporcje | 16:9 |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 96.54x55.36 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 104.0x65.4mm |
| Producent | Riverdi |
| Ramka montażowa | Nie |

Zobacz produkt
Riverdi
RVT4.3B480272CFWR00
| Rozmiar (cale) | 4.3 |
| Rozdzielczość | 480x272 |
| Jasność (cd/m²) | 440 |
| Interfejs | SPI |
| Kierunek widzenia | 12:00 |
| Panel dotykowy | Rezystancyjny |
| Typ matrycy | TN |
| Kontrast | 400 |
| Proporcje | 16:9 |
| Kontroler | FT800 |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 96.54x55.36 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 104.0x65.4mm |
| Cechy specjalne | EVE1 |
| Producent | Riverdi |
| Ramka montażowa | Tak |

Zobacz produkt
Riverdi
RVT43ULTNWC01
| Rozmiar (cale) | 4.3 |
| Rozdzielczość | 480x272 |
| Jasność (cd/m²) | 500 |
| Interfejs | RGB |
| Kierunek widzenia | 12:00 |
| Panel dotykowy | Pojemnościowy |
| Typ matrycy | TN |
| Kontrast | 400 |
| Proporcje | 16:9 |
| Kontroler | FT5446DQS |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 96.54x55.36 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 120.38x79.20 |
| Cechy specjalne | uxTouch |
| Producent | Riverdi |
| Ramka montażowa | Nie |

Zobacz produkt
| Rozmiar (cale) | 4.3 |
| Rozdzielczość | 480x272 |
| Jasność (cd/m²) | 250 |
| Interfejs | UART |
| Kierunek widzenia | Pełny |
| Panel dotykowy | Rezystancyjny |
| Proporcje | 16:9 |
| Kontroler | T5L0 |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 95.04x53.86 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 121.92x73.15 |
| Producent | DWIN |
| Ramka montażowa | Tak |

Zobacz produkt
| Rozmiar (cale) | 4.3 |
| Rozdzielczość | 480x272 |
| Jasność (cd/m²) | 250 |
| Interfejs | RGB |
| Panel dotykowy | Rezystancyjny |
| Proporcje | 16:9 |
| Kontroler | T5L1ASIC |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 95.00x53.90 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 121.90x73.20 |
| Producent | DWIN |

Zobacz produkt
| Rozmiar (cale) | 4.3 |
| Rozdzielczość | 480x272 |
| Jasność (cd/m²) | 250 |
| Interfejs | UART |
| Proporcje | 16:9 |
| Kontroler | T5L0 |
| Temperatura pracy (°C) | -10 ~ 60 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -20 ~ 70 |
| Obszar aktywny (mm) | 95.04x53.86 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 121.92x73.15 |
| Producent | DWIN |

Zobacz produkt
| Rozmiar (cale) | 4.3 |
| Rozdzielczość | 480x272 |
| Jasność (cd/m²) | 250 |
| Panel dotykowy | Pojemnościowy |
| Proporcje | 16:9 |
| Kontroler | T5L0 |
| Temperatura pracy (°C) | -10 ~ 60 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -20 ~ 70 |
| Obszar aktywny (mm) | 95.04x53.86 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 121.92x73.15x15.60 |
| Producent | DWIN |

Zobacz produkt
| Rozmiar (cale) | 4.3 |
| Rozdzielczość | 480x272 |
| Jasność (cd/m²) | 200 |
| Panel dotykowy | Rezystancyjny |
| Proporcje | 16:9 |
| Kontroler | T5L0 |
| Temperatura pracy (°C) | -10 ~ 60 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -20 ~ 70 |
| Obszar aktywny (mm) | 95.04x53.86 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 121.92x73.15x15.30 |
| Producent | DWIN |