2893 wyników

Zobacz produkt
Winstar
WL0F00043000WGAAESA00
| Rozmiar (cale) | 4.3 |
| Rozdzielczość | 480x272 |
| Jasność (cd/m²) | 400 |
| Interfejs | CAN |
| Panel dotykowy | Pojemnościowy |
| Proporcje | 16:9 |
| Temperatura pracy (°C) | -30 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 95.04x53.856 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 119.3x67.2 |
| Producent | Winstar |

Zobacz produkt
Winstar
WL0F00043000WGDACSA00
| Rozmiar (cale) | 4.3 |
| Rozdzielczość | 480x272 |
| Jasność (cd/m²) | 400 |
| Interfejs | RS485 |
| Panel dotykowy | Pojemnościowy |
| Proporcje | 16:9 |
| Kontroler | STM32F750 |
| Temperatura pracy (°C) | -30 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 95.04x53.856 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 119.3x67.2 |
| Producent | Winstar |

Zobacz produkt
Winstar
WF43GTIFEDBT0
| Rozmiar (cale) | 4.3 |
| Rozdzielczość | 480x272 |
| Jasność (cd/m²) | 350 |
| Interfejs | Parallel |
| Kierunek widzenia | 12:00 |
| Panel dotykowy | Rezystancyjny |
| Kontrast | 500 |
| Proporcje | 16:9 |
| Kontroler | SSD1963 |
| Temperatura pracy (°C) | -30 ~ 80 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 105.5x67.2x7.82 |
| Producent | Winstar |
| Ramka montażowa | Nie |

Zobacz produkt
Winstar
WF43GTIBEDBT0
| Rozmiar (cale) | 4.3 |
| Rozdzielczość | 480x272 |
| Jasność (cd/m²) | 350 |
| Interfejs | Parallel |
| Kierunek widzenia | 12:00 |
| Panel dotykowy | Rezystancyjny |
| Kontrast | 500 |
| Proporcje | 16:9 |
| Kontroler | SSD1963 |
| Temperatura pracy (°C) | -30 ~ 80 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 106.70x69.60x8.3 |
| Producent | Winstar |
| Ramka montażowa | Tak |

Zobacz produkt
Winstar
WF43GTIAEDNN0
| Rozmiar (cale) | 4.3 |
| Rozdzielczość | 480x272 |
| Jasność (cd/m²) | 500 |
| Kierunek widzenia | 12:00 |
| Panel dotykowy | Brak |
| Proporcje | 16:9 |
| Kontroler | ILI6480B |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 95.04x53.86 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 105.5x67.2 |
| Producent | Winstar |

Zobacz produkt
Winstar
WF43UTIAEDNGB
| Rozmiar (cale) | 4.3 |
| Rozdzielczość | 480x272 |
| Jasność (cd/m²) | 480 |
| Interfejs | RGB |
| Kierunek widzenia | 12:00 |
| Panel dotykowy | Pojemnościowy |
| Proporcje | 16:9 |
| Kontroler | ST7282-G4-1L |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 95.04x53.856 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 105.5x67.2 |
| Producent | Winstar |

Zobacz produkt
Winstar
WF43VSZAEDNGA
| Rozmiar (cale) | 4.3 |
| Rozdzielczość | 480x272 |
| Jasność (cd/m²) | 600 |
| Interfejs | RGB |
| Kierunek widzenia | 12:00 |
| Panel dotykowy | Pojemnościowy |
| Proporcje | 16:9 |
| Kontroler | ST7282 |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 95.04x53.856 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 105.5x67.2 |
| Producent | Winstar |

Zobacz produkt
Winstar
WF43VSZAEDNN0
| Rozmiar (cale) | 4.3 |
| Rozdzielczość | 480x272 |
| Jasność (cd/m²) | 800 |
| Interfejs | RGB |
| Panel dotykowy | Brak |
| Proporcje | 16:9 |
| Kontroler | ST7282-G4-1L |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 95.04x53.856 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 105.5x67.2 |
| Producent | Winstar |

Zobacz produkt
Winstar
WF43VTIAEDNGA
| Rozmiar (cale) | 4.3 |
| Rozdzielczość | 480x272 |
| Jasność (cd/m²) | 400 |
| Interfejs | RGB |
| Kierunek widzenia | 12:00 |
| Panel dotykowy | Pojemnościowy |
| Proporcje | 16:9 |
| Kontroler | ST7282 |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 95.04x53.856 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 105.5x67.2 |
| Producent | Winstar |

Zobacz produkt
Winstar
WF43WSWAESNN0
| Rozmiar (cale) | 4.3 |
| Rozdzielczość | 480x272 |
| Jasność (cd/m²) | 1000 |
| Interfejs | SPI |
| Kierunek widzenia | Pełny |
| Panel dotykowy | Brak |
| Proporcje | 16:9 |
| Kontroler | NV3041A-01 |
| Temperatura pracy (°C) | -30 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 95.04x53.856 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 105.5x67.2 |
| Producent | Winstar |

Zobacz produkt
Winstar
WF43WSYFEDHNV
| Rozmiar (cale) | 4.3 |
| Rozdzielczość | 480x272 |
| Jasność (cd/m²) | 1000 |
| Interfejs | HDMI |
| Kierunek widzenia | Pełny |
| Panel dotykowy | Brak |
| Proporcje | 16:9 |
| Kontroler | TFP401 |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 95.04x53.856 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 105.5x84.2 |
| Producent | Winstar |

Zobacz produkt
Winstar
WF43WTYBEDST0
| Rozmiar (cale) | 4.3 |
| Rozdzielczość | 480x272 |
| Jasność (cd/m²) | 350 |
| Interfejs | SPI |
| Kierunek widzenia | Pełny |
| Panel dotykowy | Rezystancyjny |
| Proporcje | 16:9 |
| Kontroler | BT816 |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 95.04x53.856 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 123.5x67.2 |
| Producent | Winstar |

Zobacz produkt
Winstar
WF43XTWAGDNG0
| Rozmiar (cale) | 4.3 |
| Rozdzielczość | 800x480 |
| Jasność (cd/m²) | 500 |
| Interfejs | RGB |
| Panel dotykowy | Pojemnościowy |
| Proporcje | 16:9 |
| Kontroler | HX8264, HX8664 |
| Temperatura pracy (°C) | -30 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 95.04x53.856 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 105.5x67.2 |
| Producent | Winstar |

Zobacz produkt
Riverdi
RVT43ALBNWR00
| Rozmiar (cale) | 4.3 |
| Rozdzielczość | 480x272 |
| Jasność (cd/m²) | 440 |
| Interfejs | SPI |
| Kierunek widzenia | 12:00 |
| Panel dotykowy | Rezystancyjny |
| Typ matrycy | TN |
| Kontrast | 400 |
| Proporcje | 16:9 |
| Kontroler | BT816 |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 96.54x55.36 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 104.0x65.4mm |
| Cechy specjalne | EVE3 |
| Producent | Riverdi |
| Ramka montażowa | Nie |

Zobacz produkt
Riverdi
RVT43ULSNWC01
| Rozmiar (cale) | 4.3 |
| Rozdzielczość | 480x272 |
| Jasność (cd/m²) | 500 |
| Interfejs | Parallel |
| Kierunek widzenia | 12:00 |
| Panel dotykowy | Pojemnościowy |
| Typ matrycy | TN |
| Kontrast | 400 |
| Proporcje | 16:9 |
| Kontroler | FT5446DQS |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 96.54x55.36 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 120.38x79.20 |
| Cechy specjalne | uxTouch |
| Producent | Riverdi |
| Ramka montażowa | Nie |

Zobacz produkt
Riverdi
RVT43ALBNWN00
| Rozmiar (cale) | 4.3 |
| Rozdzielczość | 480x272 |
| Jasność (cd/m²) | 550 |
| Interfejs | SPI |
| Kierunek widzenia | 12:00 |
| Typ matrycy | TN |
| Kontrast | 400 |
| Proporcje | 16:9 |
| Kontroler | BT816 |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 96.54x55.36 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 104.0x65.4mm |
| Cechy specjalne | EVE3 |
| Producent | Riverdi |
| Ramka montażowa | Nie |

Zobacz produkt
| Rozmiar (cale) | 4.3 |
| Rozdzielczość | 480x800 |
| Jasność (cd/m²) | 250 |
| Interfejs | RS232 |
| Panel dotykowy | Rezystancyjny |
| Proporcje | 16:9 |
| Kontroler | T5L1 |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 93.60x56.16 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 121.9x73.2x14.0 |
| Producent | DWIN |

Zobacz produkt
| Rozmiar (cale) | 4.3 |
| Rozdzielczość | 480x800 |
| Jasność (cd/m²) | 300 |
| Interfejs | RS232 |
| Proporcje | 16:9 |
| Kontroler | T5L1 |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 93.60x56.16 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 121.9x73.2x12.4 |
| Producent | DWIN |

Zobacz produkt
| Rozmiar (cale) | 4.3 |
| Rozdzielczość | 480x800 |
| Jasność (cd/m²) | 250 |
| Interfejs | MCU |
| Kierunek widzenia | Pełny |
| Panel dotykowy | Pojemnościowy |
| Proporcje | 16:9 |
| Kontroler | T5L1 |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 93.60x56.16 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 121.9x73.2x14.2 |
| Producent | DWIN |
| Ramka montażowa | Tak |

Zobacz produkt
Winstar
WF43PTIBEDBTD
| Rozmiar (cale) | 4.3 |
| Rozdzielczość | 480x272 |
| Jasność (cd/m²) | 350 |
| Interfejs | MCU |
| Kierunek widzenia | Pełny |
| Panel dotykowy | Rezystancyjny |
| Proporcje | 16:9 |
| Kontroler | RA8875 |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 95.04x53.856 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 106.7x83.98 |
| Producent | Winstar |

Zobacz produkt
Riverdi
RVT4.3A480272TNWR00
| Rozmiar (cale) | 4.3 |
| Rozdzielczość | 480x272 |
| Jasność (cd/m²) | 440 |
| Interfejs | RGB |
| Kierunek widzenia | 12:00 |
| Panel dotykowy | Rezystancyjny |
| Typ matrycy | TN |
| Kontrast | 400 |
| Proporcje | 16:9 |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 96.54x55.36 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 104.0x65.4mm |
| Producent | Riverdi |
| Ramka montażowa | Nie |

Zobacz produkt
Riverdi
RVT43ULBNWC01
| Rozmiar (cale) | 4.3 |
| Rozdzielczość | 480x272 |
| Jasność (cd/m²) | 500 |
| Interfejs | SPI |
| Kierunek widzenia | 12:00 |
| Panel dotykowy | Pojemnościowy |
| Typ matrycy | TN |
| Kontrast | 400 |
| Proporcje | 16:9 |
| Kontroler | BT815, FT5446DQS |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 96.54x55.36 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 120.38x79.20 |
| Cechy specjalne | EVE3, uxTouch |
| Producent | Riverdi |
| Ramka montażowa | Nie |
![[EOL] G043FTT01.0 AUO 4.3" 480x272 LCD-TFT display](/_next/image?url=https%3A%2F%2Funisystem-displays.com%2Fuploads%2F2025%2F10%2FAUO-2-600x443-75.png&w=3840&q=75)
Zobacz produkt
AUO
G043FTT01.0
| Rozmiar (cale) | 4.3 |
| Rozdzielczość | 480x272 |
| Jasność (cd/m²) | 400 |
| Interfejs | RGB |
| Kierunek widzenia | Pełny |
| Panel dotykowy | Rezystancyjny |
| Typ matrycy | AHVA |
| Kontrast | 400 |
| Proporcje | 16:9 |
| Temperatura pracy (°C) | 0 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 95.04x53.856 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 105.5x67.2x4.13 |
| Producent | AUO |

Zobacz produkt
Winstar
WF43VSIAEDNN0
| Rozmiar (cale) | 4.3 |
| Rozdzielczość | 480x272 |
| Jasność (cd/m²) | 1000 |
| Interfejs | RGB |
| Kierunek widzenia | 12:00 |
| Panel dotykowy | Brak |
| Proporcje | 16:9 |
| Kontroler | ST7282-G4-1L |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 95.04x53.856 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 105.5x67.2 |
| Producent | Winstar |