2893 wyników

Zobacz produkt
| Rozmiar (cale) | 4 |
| Rozdzielczość | 480x480 |
| Jasność (cd/m²) | 300 |
| Interfejs | UART |
| Panel dotykowy | Pojemnościowy |
| Proporcje | 1:1 |
| Kontroler | T5F0 |
| Temperatura pracy (°C) | -10 ~ 60 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -20 ~ 70 |
| Obszar aktywny (mm) | 71.86x70.18 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 76.40x79.40 |
| Producent | DWIN |

Zobacz produkt
| Rozmiar (cale) | 4 |
| Rozdzielczość | 720x720 |
| Jasność (cd/m²) | 300 |
| Interfejs | MCU |
| Kierunek widzenia | Pełny |
| Proporcje | 1:1 |
| Kontroler | T5L1 |
| Temperatura pracy (°C) | -10 ~ 60 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -20 ~ 70 |
| Obszar aktywny (mm) | 71.928x71.928 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 74.83x78.98x1.95 |
| Producent | DWIN |

Zobacz produkt
DWIN
TC040C14U04
| Rozmiar (cale) | 4 |
| Rozdzielczość | 480x480 |
| Jasność (cd/m²) | 250 |
| Interfejs | RS485 |
| Kierunek widzenia | Pełny |
| Proporcje | 1:1 |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 60 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 70 |
| Obszar aktywny (mm) | 71.86x67.96 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 88.0x88.0 |
| Producent | DWIN |
| Ramka montażowa | Nie |

Zobacz produkt
DWIN
TC040C14W04
| Rozmiar (cale) | 4 |
| Rozdzielczość | 480x480 |
| Jasność (cd/m²) | 250 |
| Interfejs | RS485 |
| Kierunek widzenia | Pełny |
| Proporcje | 1:1 |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 60 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 70 |
| Obszar aktywny (mm) | 71.86x67.96 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 88.0x88.0 |
| Producent | DWIN |
| Ramka montażowa | Nie |

Zobacz produkt
| Rozmiar (cale) | 4 |
| Rozdzielczość | 480x480 |
| Jasność (cd/m²) | 300 |
| Interfejs | UART |
| Kierunek widzenia | Pełny |
| Panel dotykowy | Pojemnościowy |
| Proporcje | 1:1 |
| Kontroler | T5L0 |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 71.9x70.2 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 86.1x90.6x12.20 |
| Producent | DWIN |
| Ramka montażowa | Tak |

Zobacz produkt
| Rozmiar (cale) | 4 |
| Rozdzielczość | 480x480 |
| Jasność (cd/m²) | 100 |
| Kierunek widzenia | Pełny |
| Panel dotykowy | Pojemnościowy |
| Proporcje | 1:1 |
| Temperatura pracy (°C) | -10 ~ 60 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -20 ~ 70 |
| Obszar aktywny (mm) | 71.86x70.18 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 84.00x84.00x4.55 |
| Producent | DWIN |

Zobacz produkt
Winstar
WFN0400A2T0YAMNN000
| Rozmiar (cale) | 4 |
| Rozdzielczość | 720x720 |
| Jasność (cd/m²) | 350 |
| Interfejs | MIPI |
| Kierunek widzenia | Pełny |
| Proporcje | 1:1 |
| Kontroler | FL7703 |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 101.52x101.52 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 105.3x109.62 |
| Producent | Winstar |

Zobacz produkt
Winstar
WFN0400A2T0YAMNA000
| Rozmiar (cale) | 4 |
| Rozdzielczość | 720x720 |
| Jasność (cd/m²) | 320 |
| Interfejs | MIPI |
| Kierunek widzenia | Pełny |
| Proporcje | 1:1 |
| Kontroler | FL7703 |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 101.52x101.52 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 125.0x125.0 |
| Producent | Winstar |

Zobacz produkt
| Rozmiar (cale) | 4 |
| Rozdzielczość | 480x480 |
| Jasność (cd/m²) | 250 |
| Interfejs | UART |
| Kierunek widzenia | Pełny |
| Panel dotykowy | Pojemnościowy |
| Proporcje | 1:1 |
| Kontroler | T5L0 |
| Temperatura pracy (°C) | -10 ~ 60 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -20 ~ 70 |
| Obszar aktywny (mm) | 71.86x70.18 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 84.00x84.00x4.55 |
| Producent | DWIN |
| Ramka montażowa | Tak |

Zobacz produkt
| Rozmiar (cale) | 4 |
| Rozdzielczość | 480x480 |
| Jasność (cd/m²) | 50 |
| Interfejs | TTL |
| Proporcje | 1:1 |
| Kontroler | T5L0-Q88 |
| Temperatura pracy (°C) | -10 ~ 60 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -20 ~ 70 |
| Obszar aktywny (mm) | 71.86x70.18 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 86.00x86.00 |
| Producent | DWIN |
| Ramka montażowa | Nie |

Zobacz produkt
Winstar
WF40ESWAA6MNN0
| Rozmiar (cale) | 4 |
| Rozdzielczość | 480x480 |
| Jasność (cd/m²) | 1000 |
| Interfejs | MIPI |
| Kierunek widzenia | Pełny |
| Panel dotykowy | Brak |
| Proporcje | 1:1 |
| Kontroler | ST7701S |
| Temperatura pracy (°C) | -30 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 71.856x70.176 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 78.8x82.95 |
| Producent | Winstar |

Zobacz produkt
Winstar
WF40ESWAA6MNT0
| Rozmiar (cale) | 4 |
| Rozdzielczość | 480x480 |
| Jasność (cd/m²) | 700 |
| Interfejs | MIPI |
| Kierunek widzenia | Pełny |
| Panel dotykowy | Rezystancyjny |
| Proporcje | 1:1 |
| Kontroler | ST7701S |
| Temperatura pracy (°C) | -30 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 71.856x70.176 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 78.8x82.95 |
| Producent | Winstar |

Zobacz produkt
E-ink
ET040TC3
| Rozmiar (cale) | 4.05 |
| Rozdzielczość | 480x720 |
| Interfejs | SPI |
| Temperatura pracy (°C) | 0 ~ 50 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -25 ~ 70 |
| Obszar aktywny (mm) | 57.13x85.69 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 63.5x98.9x0.848 |
| Producent | E-ink |

Zobacz produkt
E-ink
ET040TC2
| Rozmiar (cale) | 4.05 |
| Rozdzielczość | 480x720 |
| Interfejs | SPI |
| Temperatura pracy (°C) | 0 ~ 50 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -25 ~ 70 |
| Obszar aktywny (mm) | 57.13x85.69 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 63.5x98.9x0.848 |
| Producent | E-ink |

Zobacz produkt
| Rozmiar (cale) | 4.1 |
| Rozdzielczość | 720x720 |
| Jasność (cd/m²) | 400 |
| Interfejs | MIPI |
| Panel dotykowy | Pojemnościowy |
| Proporcje | 1:1 |
| Kontroler | T5L1 |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 74.0x74.0 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 90.70x89.40x11.50 |
| Producent | DWIN |

Zobacz produkt
| Rozmiar (cale) | 4.1 |
| Rozdzielczość | 720x720 |
| Jasność (cd/m²) | 400 |
| Interfejs | MIPI |
| Kierunek widzenia | Pełny |
| Panel dotykowy | Pojemnościowy |
| Proporcje | 1:1 |
| Kontroler | T5L1 |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 73.98x73.98 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 79.1x82.8x6.0 |
| Producent | DWIN |

Zobacz produkt
DWIN
TC041C11W04
| Rozmiar (cale) | 4.1 |
| Rozdzielczość | 720x720 |
| Jasność (cd/m²) | 250 |
| Interfejs | RS485 |
| Kierunek widzenia | Pełny |
| Proporcje | 1:1 |
| Temperatura pracy (°C) | 0 ~ 50 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 70 |
| Obszar aktywny (mm) | 73.98x73.98 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 88.0x88.0 |
| Producent | DWIN |
| Ramka montażowa | Nie |

Zobacz produkt
DWIN
TC041C11U04
| Rozmiar (cale) | 4.1 |
| Rozdzielczość | 720x720 |
| Jasność (cd/m²) | 250 |
| Interfejs | RS485 |
| Kierunek widzenia | Pełny |
| Proporcje | 1:1 |
| Temperatura pracy (°C) | 0 ~ 50 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 70 |
| Obszar aktywny (mm) | 73.98x73.98 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 88.0x88.0 |
| Producent | DWIN |
| Ramka montażowa | Nie |

Zobacz produkt
| Rozmiar (cale) | 4.12 |
| Rozdzielczość | 720x720 |
| Jasność (cd/m²) | 350 |
| Interfejs | MIPI |
| Kierunek widzenia | Pełny |
| Panel dotykowy | Pojemnościowy |
| Kontrast | 1200 |
| Proporcje | 1:1 |
| Kontroler | ILI2882N |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 73.98x73.98 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 77.98x82.00x2.13 |
| Producent | DWIN |

Zobacz produkt
Riverdi
RVT4.3A480272TFWC00
| Rozmiar (cale) | 4.3 |
| Rozdzielczość | 480x272 |
| Jasność (cd/m²) | 500 |
| Interfejs | RGB |
| Kierunek widzenia | 12:00 |
| Panel dotykowy | Pojemnościowy |
| Typ matrycy | TN |
| Kontrast | 400 |
| Proporcje | 16:9 |
| Kontroler | FT5446DQS |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 96.54x55.36 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 104.0x65.4mm |
| Cechy specjalne | aTouch |
| Producent | Riverdi |
| Ramka montażowa | Tak |

Zobacz produkt
Riverdi
RVT4.3A480272TFWR00
| Rozmiar (cale) | 4.3 |
| Rozdzielczość | 480x272 |
| Jasność (cd/m²) | 440 |
| Interfejs | RGB |
| Kierunek widzenia | 12:00 |
| Panel dotykowy | Rezystancyjny |
| Typ matrycy | TN |
| Kontrast | 400 |
| Proporcje | 16:9 |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 96.54x55.36 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 104.0x65.4mm |
| Producent | Riverdi |
| Ramka montażowa | Tak |

Zobacz produkt
Riverdi
RVT4.3A480272TNWC00
| Rozmiar (cale) | 4.3 |
| Rozdzielczość | 480x272 |
| Jasność (cd/m²) | 500 |
| Interfejs | RGB |
| Kierunek widzenia | 12:00 |
| Panel dotykowy | Pojemnościowy |
| Typ matrycy | TN |
| Kontrast | 400 |
| Proporcje | 16:9 |
| Kontroler | FT5446DQS |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 96.54x55.36 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 104.0x65.4mm |
| Cechy specjalne | aTouch |
| Producent | Riverdi |
| Ramka montażowa | Nie |

Zobacz produkt
Riverdi
RVT4.3B480272CFWC81
| Rozmiar (cale) | 4.3 |
| Rozdzielczość | 480x272 |
| Jasność (cd/m²) | 500 |
| Interfejs | SPI |
| Kierunek widzenia | 12:00 |
| Panel dotykowy | Pojemnościowy |
| Typ matrycy | TN |
| Kontrast | 400 |
| Proporcje | 16:9 |
| Kontroler | FT801, FT5446DQS |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 96.54x55.36 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 104.0x65.4mm |
| Cechy specjalne | EVE1, aTouch |
| Producent | Riverdi |
| Ramka montażowa | Tak |

Zobacz produkt
| Rozmiar (cale) | 4.3 |
| Rozdzielczość | 480x800 |
| Jasność (cd/m²) | 200 |
| Interfejs | MCU |
| Kierunek widzenia | Pełny |
| Panel dotykowy | Rezystancyjny |
| Proporcje | 16:9 |
| Kontroler | T5L1 |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 93.20x55.76 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 143.0x107.0x23.0 |
| Producent | DWIN |
| Ramka montażowa | Tak |