2893 wyników

Zobacz produkt
Winstar
WEH002004AWPP5N00100
| Rozmiar (cale) | 2.88 |
| Interfejs | 6800, 8080 |
| Kontroler | WS0010 |
| Napięcie | 5V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 70.16x20.95 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 98.0x60.0x10.0 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Biały |

Zobacz produkt
Winstar
WEH002004ABPP5N00100
| Rozmiar (cale) | 2.88 |
| Interfejs | 6800, 8080 |
| Kontroler | WS0010 |
| Napięcie | 5V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 70.16x20.95 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 98.0x60.0x10.0 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Niebieski |

Zobacz produkt
Winstar
WEH002004BGPP5N00100
| Rozmiar (cale) | 2.88 |
| Interfejs | SPI, 6800, 8080 |
| Kontroler | WS0010-TX |
| Napięcie | 5V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 85 |
| Obszar aktywny (mm) | 70.16x20.95 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 98.0x60.0x10.0 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Niebieski |

Zobacz produkt
Winstar
WEH002004ALPP5N00100
| Rozmiar (cale) | 2.88 |
| Interfejs | 6800, 8080 |
| Kontroler | WS0010 |
| Napięcie | 5V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 70.16x20.95 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 98.0x60.0x10.0 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Żółty |

Zobacz produkt
Winstar
WEH002004BLPP5N00100
| Rozmiar (cale) | 2.88 |
| Interfejs | 6800, 8080 |
| Kontroler | WS0010 |
| Napięcie | 5V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 70.16x20.95 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 98.0x60.0x10.0 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Żółty |

Zobacz produkt
Winstar
WEH002004BBPP5N00100
| Rozmiar (cale) | 2.88 |
| Interfejs | 6800, 8080 |
| Kontroler | WS0010 |
| Napięcie | 3V, 5V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 70.16x20.95 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 98.0x60.0x10.0 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Niebieski |

Zobacz produkt
Winstar
WEH002004AGPP5N00100
| Rozmiar (cale) | 2.88 |
| Interfejs | 6800, 8080 |
| Kontroler | WS0010 |
| Napięcie | 5V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 70.16x20.95 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 98.0x60.0x10.0 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Zielony |

Zobacz produkt
Winstar
WEO002004CWPP3N00000
| Rozmiar (cale) | 2.89 |
| Interfejs | I²C, SPI, 6800, 8080 |
| Kontroler | SSD1311 |
| Napięcie | 2.4V, 3.0V, 3.3V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 85 |
| Obszar aktywny (mm) | 70.42x20.82 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 84.5x27.5x2.17 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Biały |

Zobacz produkt
Winstar
WEO002004CWPP5N00000
| Rozmiar (cale) | 2.89 |
| Interfejs | I²C, SPI, 6800, 8080 |
| Kontroler | SSD1311 |
| Napięcie | 5V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 70.42x20.82 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 84.5x27.5x2.05 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Biały |

Zobacz produkt
Winstar
WEO002004CLPP5N00000
| Rozmiar (cale) | 2.89 |
| Interfejs | I²C, SPI, 6800, 8080 |
| Kontroler | SSD1311 |
| Napięcie | 5V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 70.42x20.82 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 84.5x27.5x2.05 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Żółty |

Zobacz produkt
Winstar
WEA002004CLPP3N00000
| Rozmiar (cale) | 2.89 |
| Interfejs | I²C, SPI, 6800, 8080 |
| Kontroler | SSD1311 |
| Napięcie | 3V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 85 |
| Obszar aktywny (mm) | 70.42x20.82 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 92x31.5x5.96 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Żółty |

Zobacz produkt
Winstar
WEA002004CWPP3N00000
| Rozmiar (cale) | 2.89 |
| Interfejs | I²C, SPI, 6800, 8080 |
| Kontroler | SSD1311 |
| Napięcie | 3V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 85 |
| Obszar aktywny (mm) | 70.42x20.82 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 92x31.5x5.96 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Biały |

Zobacz produkt
E-ink
ED029TC1
| Rozmiar (cale) | 2.9 |
| Rozdzielczość | 296x128 |
| Interfejs | SPI |
| Temperatura pracy (°C) | 0 ~ 50 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -25 ~ 70 |
| Obszar aktywny (mm) | 66.9x29.06 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 79.0x36.7x1.15 |
| Producent | E-ink |

Zobacz produkt
E-ink
EL029TC1
| Rozmiar (cale) | 2.9 |
| Rozdzielczość | 296x128 |
| Interfejs | SPI |
| Temperatura pracy (°C) | -25 ~ 10 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -25 ~ 70 |
| Obszar aktywny (mm) | 66.9x29.06 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 79.0x36.7x1.15 |
| Producent | E-ink |

Zobacz produkt
E-ink
ET029TC1
| Rozmiar (cale) | 2.9 |
| Rozdzielczość | 300x200 |
| Interfejs | SPI |
| Temperatura pracy (°C) | 0 ~ 50 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -25 ~ 70 |
| Obszar aktywny (mm) | 61.50x41.00 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 80.22x50.22x0.621 |
| Producent | E-ink |

Zobacz produkt
E-ink
EL029TR1
| Rozmiar (cale) | 2.9 |
| Rozdzielczość | 296x128 |
| Interfejs | SPI |
| Temperatura pracy (°C) | 0 ~ 50 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -25 ~ 70 |
| Obszar aktywny (mm) | 66.9x29.06 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 79.0x36.7x1.15 |
| Producent | E-ink |

Zobacz produkt
Winstar
WEA002002ALAP3N00000
| Rozmiar (cale) | 2.93 |
| Interfejs | I²C, SPI, 6800, 8080 |
| Kontroler | SSD1311 |
| Napięcie | 3.3V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 85 |
| Obszar aktywny (mm) | 73.52x11.52 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 92.3x23.3x5.96 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Żółty |

Zobacz produkt
Winstar
WEA002002AWAP3N00000
| Rozmiar (cale) | 2.93 |
| Interfejs | I²C, SPI, 6800, 8080 |
| Kontroler | SSD1311 |
| Napięcie | 3.3V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 85 |
| Obszar aktywny (mm) | 73.52x11.52 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 92.3x23.3x5.96 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Biały |

Zobacz produkt
Winstar
WEO002002ALPP5N00000
| Rozmiar (cale) | 2.93 |
| Interfejs | I²C, SPI, 6800, 8080 |
| Kontroler | SSD1311 |
| Napięcie | 5V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 73.52x11.52 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 84.5x19.28x2.05 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Żółty |

Zobacz produkt
Winstar
WEO002002AWPP5N00000
| Rozmiar (cale) | 2.93 |
| Interfejs | I²C, SPI, 6800, 8080 |
| Kontroler | SSD1311 |
| Napięcie | 5V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 73.52x11.52 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 84.5x19.28x2.05 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Biały |

Zobacz produkt
Winstar
WEO002002AWPP3N00000
| Rozmiar (cale) | 2.93 |
| Interfejs | I²C, SPI, 6800, 8080 |
| Kontroler | SSD1311M1Z |
| Napięcie | 3V, 5V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 73.52x11.52 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 84.5x19.28x2.05 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Biały |

Zobacz produkt
Winstar
WEO002002ALPP3N00000
| Rozmiar (cale) | 2.93 |
| Interfejs | I²C, SPI, 6800, 8080 |
| Kontroler | SSD1311M1Z |
| Napięcie | 3V, 5V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 73.52x11.52 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 84.5x19.28x2.05 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Żółty |

Zobacz produkt
Winstar
WF0299ATYAC2MNR0
| Rozmiar (cale) | 2.99 |
| Rozdzielczość | 268x800 |
| Jasność (cd/m²) | 530 |
| Interfejs | MIPI |
| Kierunek widzenia | Pełny |
| Panel dotykowy | Pojemnościowy |
| Proporcje | 1:3 |
| Kontroler | GC9503 |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 24.12x72.0 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 26.52x78.2 |
| Producent | Winstar |

Zobacz produkt
| Rozmiar (cale) | 3 |
| Rozdzielczość | 360x640 |
| Jasność (cd/m²) | 250 |
| Kierunek widzenia | Pełny |
| Panel dotykowy | Rezystancyjny |
| Proporcje | 9:16 |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 65.3x36.7 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 100.0x43.8x12.2 |
| Producent | DWIN |