2893 wyników

Zobacz produkt
Winstar
WEP012864ULAP3N00000
| Rozdzielczość | 128x64 |
| Interfejs | I²C, SPI, 6800, 8080 |
| Panel dotykowy | Brak |
| Kontroler | SSD1357 |
| Napięcie | 3V |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 82.0x47.6x8.65 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Żółty |

Zobacz produkt
Winstar
WO1602F-TFH-AT#
| Interfejs | 6800, 8080 |
| Kierunek widzenia | 6:00 |
| Kontroler | HD44780 compatible |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 56.2x11.5 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 72.1x29.6x9.4 |
| Czcionki | Angielski, Japoński |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Czarny |

Zobacz produkt
Advantech
ARK-1220L
| RAM | 8 GB |
| Porty | HDMI - 2, RS232 - 1, RS485 - 1, USB - 4 |
| Producent | Advantech |

Zobacz produkt
Engicam
ENG-MOD.GEA.MX6UL.128M.4G
| Interfejs | RGB |
| RAM | 128 MB |
| Porty | ADC - 4, CAN - 2, Ethernet - 2, I²C - 4, I²S - 3, RGB - 1, SDIO - 2x4bit, SPI - 3, UART - 4, USB - 2 |
| Producent | Engicam |
| System operacyjny | Linux |

Zobacz produkt
Engicam
ENG-START.CORE.MX6Q.2G.4G
| Interfejs | LVDS, HDMI, RGB |
| RAM | 2 GB |
| Porty | CAN - 2, Ethernet - 1, HDMI - 1, LVDS - 2, RGB - 1, SDIO - 2x4bit, UART - 3, USB - 4 |
| Producent | Engicam |
| System operacyjny | Android, Linux |

Zobacz produkt
Engicam
ENG-START.CORE.MX6DL.1G.4G
| Interfejs | LVDS, HDMI, RGB |
| RAM | 1 GB |
| Porty | CAN - 2, Ethernet - 1, HDMI - 1, LVDS - 2, RGB - 1, SDIO - 2x4bit, UART - 3, USB - 4 |
| Producent | Engicam |
| System operacyjny | Android, Linux |

Zobacz produkt
Engicam
ENG-START.CORE.MX6S.512M.4G
| Interfejs | LVDS, HDMI, RGB |
| RAM | 512 MB |
| Porty | CAN - 2, Ethernet - 1, HDMI - 1, LVDS - 2, RGB - 1, SDIO - 2x4bit, UART - 3, USB - 4 |
| Producent | Engicam |
| System operacyjny | Android, Linux |
















