2893 wyników

Zobacz produkt
Winstar
WEH001602CBPP5N00100
| Rozmiar (cale) | 2.29 |
| Interfejs | SPI, 6800, 8080 |
| Kontroler | WS0010-TX |
| Napięcie | 5V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 85 |
| Obszar aktywny (mm) | 56.95×11.85 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 85.0×36.0×10.0 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Niebieski |

Zobacz produkt
Winstar
WEH001602CWPP5N00100
| Rozmiar (cale) | 2.29 |
| Interfejs | 6800, 8080 |
| Kontroler | WS0010 |
| Napięcie | 5V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 56.95x11.85 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 85.0x36.0x10.0 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Biały |

Zobacz produkt
Winstar
WEH001602CLPP5N00100
| Rozmiar (cale) | 2.29 |
| Interfejs | 6800, 8080 |
| Kontroler | WS0010 |
| Napięcie | 5V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 56.95x11.85 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 85.0x36.0x10.0 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Żółty |

Zobacz produkt
Winstar
WEH001602AWPP5N00100
| Rozmiar (cale) | 2.29 |
| Interfejs | 6800, 8080 |
| Kontroler | WS0010 |
| Napięcie | 3V, 5V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 56.95x11.85 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 80.0x36.0x10.0 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Biały |

Zobacz produkt
Winstar
WEH001602AGPP5N00100
| Rozmiar (cale) | 2.29 |
| Interfejs | 6800, 8080 |
| Kontroler | WS0010 |
| Napięcie | 3V, 5V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 56.95x11.85 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 80.0x36.0x10.0 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Zielony |

Zobacz produkt
Winstar
WEH001602ELPP5N00100
| Rozmiar (cale) | 2.29 |
| Interfejs | 6800, 8080 |
| Kontroler | WS0010 |
| Napięcie | 3V, 5V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 56.95x11.85 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 84.0x44.0x10.0 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Żółty |

Zobacz produkt
Winstar
WEH001602DLPP5N00100
| Rozmiar (cale) | 2.29 |
| Interfejs | 6800, 8080 |
| Kierunek widzenia | 6:00 |
| Kontroler | WS0010 |
| Napięcie | 3V, 5V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 56.95x11.85 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 85.0x30.0x10.0 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Żółty |

Zobacz produkt
Winstar
WEH001602ALPP5N00100
| Rozmiar (cale) | 2.29 |
| Interfejs | 6800, 8080 |
| Kontroler | WS0010 |
| Napięcie | 3V, 5V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 56.95x11.85 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 80.0x36.0x10.0 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Żółty |

Zobacz produkt
Winstar
WF24LTYAJDNN0
| Rozmiar (cale) | 2.4 |
| Rozdzielczość | 240x320 |
| Jasność (cd/m²) | 500 |
| Interfejs | SPI, 8080, 16080 |
| Kierunek widzenia | Pełny |
| Panel dotykowy | Brak |
| Proporcje | 4:3 |
| Kontroler | ILI9341V |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 36.72x48.96 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 42.72x60.26 |
| Producent | Winstar |

Zobacz produkt
Winstar
WEO012864GSPP3D00000
| Rozmiar (cale) | 2.4 |
| Rozdzielczość | 128x64 |
| Interfejs | I²C, SPI, 6800, 8080 |
| Kontroler | SSD1309, GT911 |
| Napięcie | 3V, 3.3V |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 55.01x27.49 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 66.8x41.3x3.71 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Błękitny |

Zobacz produkt
Winstar
WEG010016CLPP5N00100
| Rozmiar (cale) | 2.4 |
| Rozdzielczość | 100x16 |
| Interfejs | 6800, 8080 |
| Panel dotykowy | Brak |
| Kontroler | WS0010 |
| Napięcie | 5V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 59.95x11.15 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 85.0x36.0x10.0 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Żółty |

Zobacz produkt
Winstar
WF24HTLAJDNT0
| Rozmiar (cale) | 2.4 |
| Rozdzielczość | 240x320 |
| Jasność (cd/m²) | 350 |
| Interfejs | 8080 |
| Kierunek widzenia | 6:00 |
| Panel dotykowy | Rezystancyjny |
| Proporcje | 4:3 |
| Kontroler | ILI9341V |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 36.72x48.96 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 42.72x60.26 |
| Producent | Winstar |

Zobacz produkt
Winstar
WF24LTYAJMNG0
| Rozmiar (cale) | 2.4 |
| Rozdzielczość | 240x320 |
| Jasność (cd/m²) | 400 |
| Interfejs | I²C, MIPI |
| Kierunek widzenia | Pełny |
| Panel dotykowy | Pojemnościowy |
| Proporcje | 4:3 |
| Kontroler | ST7785MA |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 36.72x48.96 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 43.72x61.26 |
| Producent | Winstar |

Zobacz produkt
Winstar
WF24LSYAJDNG0
| Rozmiar (cale) | 2.4 |
| Rozdzielczość | 240x320 |
| Jasność (cd/m²) | 800 |
| Interfejs | LVDS, I²C, MIPI |
| Kierunek widzenia | Pełny |
| Panel dotykowy | Pojemnościowy |
| Proporcje | 4:3 |
| Kontroler | ILI9341V |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 36.72x48.96 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 43.72x61.26 |
| Producent | Winstar |

Zobacz produkt
Winstar
WF24MTLAJDNT0
| Rozmiar (cale) | 2.4 |
| Rozdzielczość | 240x320 |
| Jasność (cd/m²) | 350 |
| Interfejs | SPI |
| Kierunek widzenia | 6:00 |
| Panel dotykowy | Rezystancyjny |
| Proporcje | 4:3 |
| Kontroler | ST7789V |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 36.72x48.96 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 42.72x60.26 |
| Producent | Winstar |

Zobacz produkt
Winstar
WEG010016DGPP5N00100
| Rozmiar (cale) | 2.4 |
| Rozdzielczość | 100x16 |
| Interfejs | 6800, 8080 |
| Kontroler | WS0010-TX |
| Napięcie | 5V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 85 |
| Obszar aktywny (mm) | 59.95×11.15 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 85.0×30.0×10.0 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Zielony |

Zobacz produkt
| Rozmiar (cale) | 2.4 |
| Rozdzielczość | 240x320 |
| Jasność (cd/m²) | 200 |
| Interfejs | RGB |
| Kierunek widzenia | 6:00 |
| Panel dotykowy | Rezystancyjny |
| Kontrast | 250 |
| Proporcje | 4:3 |
| Kontroler | ILI9341 |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 36.72x48.96 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 42.72x60.26 |
| Producent | DWIN |

Zobacz produkt
Winstar
WEG010016CGPP5N00100
| Rozmiar (cale) | 2.4 |
| Interfejs | 6800 |
| Kontroler | WS0010-TX |
| Napięcie | 5V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 85 |
| Obszar aktywny (mm) | 59.95x11.15 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 85x36x10 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Zielony |

Zobacz produkt
| Rozmiar (cale) | 2.4 |
| Rozdzielczość | 240x320 |
| Jasność (cd/m²) | 250 |
| Interfejs | RGB |
| Kierunek widzenia | 6:00 |
| Kontrast | 250 |
| Proporcje | 4:3 |
| Kontroler | ILI9341 |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 36.72x48.96 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 42.72x60.26 |
| Producent | DWIN |

Zobacz produkt
| Rozmiar (cale) | 2.4 |
| Rozdzielczość | 240x320 |
| Jasność (cd/m²) | 300 |
| Interfejs | RGB |
| Kierunek widzenia | 6:00 |
| Kontrast | 250 |
| Proporcje | 4:3 |
| Kontroler | ILI9341 |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 36.72x48.96 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 42.72x59.40x2.30 |
| Producent | DWIN |

Zobacz produkt
Winstar
WF24LSYAJDNN0
| Rozmiar (cale) | 2.4 |
| Rozdzielczość | 240x320 |
| Jasność (cd/m²) | 1000 |
| Interfejs | SPI, MCU |
| Kierunek widzenia | Pełny |
| Proporcje | 4:3 |
| Kontroler | ILI9341V |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 36.72x48.96 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 42.72x60.26 |
| Producent | Winstar |

Zobacz produkt
| Rozmiar (cale) | 2.4 |
| Rozdzielczość | 240x320 |
| Jasność (cd/m²) | 250 |
| Interfejs | MCU |
| Panel dotykowy | Rezystancyjny |
| Proporcje | 4:3 |
| Kontroler | T5L0 |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 36.7x49.0 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 47.8x76.2 |
| Producent | DWIN |

Zobacz produkt
| Rozmiar (cale) | 2.4 |
| Rozdzielczość | 240x320 |
| Jasność (cd/m²) | 300 |
| Interfejs | UART |
| Proporcje | 4:3 |
| Kontroler | T5L0 |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 36.7x49.0 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 47.8x76.2x10.8 |
| Producent | DWIN |

Zobacz produkt
| Rozmiar (cale) | 2.4 |
| Rozdzielczość | 240x320 |
| Jasność (cd/m²) | 250 |
| Interfejs | UART |
| Panel dotykowy | Pojemnościowy |
| Proporcje | 4:3 |
| Kontroler | T5L0 |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 36.7x49.0 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 47.8x76.2 |
| Producent | DWIN |
| Ramka montażowa | Tak |