429 wyników

Winstar
| Rozmiar (cale) | 2.7 |
| Rozdzielczość | 128x64 |
| Interfejs | I²C, SPI, 6800, 8080 |
| Kontroler | SSD1309, GT911 |
| Napięcie | 3V, 3.3V |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -30 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 61.41x30.69 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 74.8x44.16x3.66 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Żółty |

Winstar
| Rozmiar (cale) | 2.7 |
| Rozdzielczość | 128x64 |
| Interfejs | I²C, SPI, 6800, 8080 |
| Kontroler | SSD1309 |
| Napięcie | 3V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 61.41x30.69 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 73x41.86x2.05 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Błękitny |

Winstar
| Rozmiar (cale) | 2.7 |
| Rozdzielczość | 128x64 |
| Interfejs | I²C, SPI, 8080 |
| Panel dotykowy | Brak |
| Kontroler | SSD1309ZC |
| Napięcie | 3V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 61.41x30.69 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 89.7x47.2x3.4 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Żółty |

Winstar
| Rozmiar (cale) | 2.7 |
| Rozdzielczość | 128x64 |
| Interfejs | I²C, SPI, 8080 |
| Panel dotykowy | Brak |
| Kontroler | SSD1309 |
| Napięcie | 3V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 61.41x30.69 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 73.0x41.86x2.15 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Błękitny |

Winstar
| Rozmiar (cale) | 2.7 |
| Rozdzielczość | 128x64 |
| Interfejs | I²C, SPI, 8080 |
| Panel dotykowy | Brak |
| Kontroler | SSD1309 |
| Napięcie | 3V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 61.41x30.69 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 73.0x41.86x2.15 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Żółty |

Winstar
| Rozmiar (cale) | 2.7 |
| Rozdzielczość | 128x64 |
| Interfejs | I²C, SPI, 8080 |
| Panel dotykowy | Brak |
| Kontroler | SSD1309ZC |
| Napięcie | 3V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 61.41x30.69 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 73x41.86x2.05 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Biały |

Winstar
| Rozmiar (cale) | 2.7 |
| Rozdzielczość | 128x64 |
| Interfejs | I²C, SPI, 8080 |
| Panel dotykowy | Brak |
| Kontroler | SSD1309ZC |
| Napięcie | 3V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 61.41x30.69 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 73x41.86x2.05 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Żółty |

Winstar
| Rozmiar (cale) | 2.7 |
| Rozdzielczość | 128x64 |
| Interfejs | I²C, SPI, 6800, 8080 |
| Panel dotykowy | Pojemnościowy |
| Kontroler | SSD1309 |
| Napięcie | 3V |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 61.41x30.69 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 82.0x47.5x8.65 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Biały |

Winstar
| Rozmiar (cale) | 2.7 |
| Rozdzielczość | 128x64 |
| Interfejs | I²C, SPI, 6800, 8080 |
| Panel dotykowy | Pojemnościowy |
| Kontroler | SSD1309 |
| Napięcie | 3V |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 61.41x30.69 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 82.0x47.5x8.65 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Żółty |

Winstar
| Rozmiar (cale) | 2.8 |
| Rozdzielczość | 256x64 |
| Interfejs | SPI, 6800, 8080 |
| Napięcie | 3V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 85 |
| Obszar aktywny (mm) | 69.098×17.258 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 84.0×25.8 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Zielony |

Winstar
| Rozmiar (cale) | 2.8 |
| Rozdzielczość | 256x64 |
| Interfejs | SPI, 6800, 8080 |
| Kontroler | SSD1322 |
| Napięcie | 3V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 85 |
| Obszar aktywny (mm) | 69.1x17.26 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 85x39.8x7.2 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Żółty |

Winstar
| Rozmiar (cale) | 2.8 |
| Rozdzielczość | 256x64 |
| Interfejs | SPI, 8080 |
| Panel dotykowy | Brak |
| Kontroler | SSD1322 |
| Napięcie | 3V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 69.098x17.258 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 84.0x25.8x2.05 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Biały |

Winstar
| Rozmiar (cale) | 2.8 |
| Rozdzielczość | 256x64 |
| Interfejs | SPI, 8080 |
| Panel dotykowy | Brak |
| Kontroler | SSD1322 |
| Napięcie | 3V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 69.098x17.258 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 84.0x25.8x2.05 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Żółty |

Winstar
| Rozmiar (cale) | 2.8 |
| Rozdzielczość | 256x64 |
| Interfejs | SPI, 6800, 8080 |
| Napięcie | 3V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 85 |
| Obszar aktywny (mm) | 69.098×17.258 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 84.0×25.8 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Błękitny |

Winstar
| Rozmiar (cale) | 2.88 |
| Interfejs | 6800, 8080 |
| Kontroler | WS0010 |
| Napięcie | 3V, 5V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 70.16x20.95 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 98.0x60.0x10.0 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Biały |

Winstar
| Rozmiar (cale) | 2.88 |
| Interfejs | 6800, 8080 |
| Kontroler | WS0010 |
| Napięcie | 5V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 70.16x20.95 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 98.0x60.0x10.0 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Biały |

Winstar
| Rozmiar (cale) | 2.88 |
| Interfejs | 6800, 8080 |
| Kontroler | WS0010 |
| Napięcie | 5V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 70.16x20.95 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 98.0x60.0x10.0 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Niebieski |

Winstar
| Rozmiar (cale) | 2.88 |
| Interfejs | SPI, 6800, 8080 |
| Kontroler | WS0010-TX |
| Napięcie | 5V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 85 |
| Obszar aktywny (mm) | 70.16x20.95 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 98.0x60.0x10.0 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Niebieski |

Winstar
| Rozmiar (cale) | 2.88 |
| Interfejs | 6800, 8080 |
| Kontroler | WS0010 |
| Napięcie | 5V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 70.16x20.95 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 98.0x60.0x10.0 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Żółty |

Winstar
| Rozmiar (cale) | 2.88 |
| Interfejs | 6800, 8080 |
| Kontroler | WS0010 |
| Napięcie | 5V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 70.16x20.95 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 98.0x60.0x10.0 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Żółty |

Winstar
| Rozmiar (cale) | 2.88 |
| Interfejs | 6800, 8080 |
| Kontroler | WS0010 |
| Napięcie | 3V, 5V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 70.16x20.95 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 98.0x60.0x10.0 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Niebieski |

Winstar
| Rozmiar (cale) | 2.88 |
| Interfejs | 6800, 8080 |
| Kontroler | WS0010 |
| Napięcie | 5V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 80 |
| Obszar aktywny (mm) | 70.16x20.95 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 98.0x60.0x10.0 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Zielony |

Winstar
| Rozmiar (cale) | 2.89 |
| Interfejs | I²C, SPI, 6800, 8080 |
| Kontroler | SSD1311 |
| Napięcie | 2.4V, 3.0V, 3.3V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 85 |
| Obszar aktywny (mm) | 70.42x20.82 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 84.5x27.5x2.17 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Biały |

Winstar
| Rozmiar (cale) | 2.89 |
| Interfejs | I²C, SPI, 6800, 8080 |
| Kontroler | SSD1311 |
| Napięcie | 3V |
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ 80 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ~ 85 |
| Obszar aktywny (mm) | 70.42x20.82 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 92x31.5x5.96 |
| Producent | Winstar |
| Kolor treści | Żółty |